Povezane vesti

Predsednik Vučić potvrdio: Za zlato na Olimpijskim igrama u Parizu svakom igraču nagrada 200.000 evra (video)

Predsednik Vučić potvrdio: Za zlato na Olimpijskim igrama u Parizu svakom igraču nagrada 200.000 evra (video)

Kurir 12.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u Predsedništvu naše košarkaške reprezentativce posle osvajanja srebra na Svetskom prvenstvu. Selektor Pešić je u obraćanju tokom prijema istakao da igračima, osim što igraju za Srbiju igraju i za… »
Predsednik Vučić primio srebrne košarkaše: U Parizu da pokažemo ko je najjači na svetu! Posebna zahvalnost Boriši…

Predsednik Vučić primio srebrne košarkaše: U Parizu da pokažemo ko je najjači na svetu! Posebna zahvalnost Boriši…

Kurir 12.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u Predsedništvu košarkaške reprezentativce i članove stručnog štaba, koji su na nedavno završenom Svetskom prvenstvu osvojili srebro. Predsednik Vučić je čestitao "orlovima" i ponovo im poželeo… »
Vučić dočekao srebrne košarkaše: Za zlato u Parizu od države će dobiti po 200.000 evra

Vučić dočekao srebrne košarkaše: Za zlato u Parizu od države će dobiti po 200.000 evra

Radio 021 12.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je večeras u Beogradu košarkašku reprezentaciju Srbije, koja je na Svetskom prvenstvu u Manili osvojila srebrnu medalju. Poručio je da Srbija sada sa Olimpijskih igara u Parizu očekuje zlato. "Ja sam… »
Zlato iz Pariza vredi 200.000 evra! Srbija časti najbolje sa Olimpijskih igara: "Nećemo srebro!"

Zlato iz Pariza vredi 200.000 evra! Srbija časti najbolje sa Olimpijskih igara: "Nećemo srebro!"

Mondo 12.09.2023
Srpski sportisti imaće dodatan motiv na Olimpijskim igrama u Parizu. Srpski sportisti imaće dodatan motiv na Olimpijskim igrama u Parizu. Pre nego što je počeo doček srpskih košarkaša nakon osvojenog srebra na Mundobasketu, reprezentativci su… »
Doček srebrnih košarkaša, besketaša i Novaka Đokovića ispred Gradske skupštine pun emocija

Doček srebrnih košarkaša, besketaša i Novaka Đokovića ispred Gradske skupštine pun emocija

Novi magazin 12.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije je osvojila srebrnu medalju na nedavno završenom Svetskom prvenstvu, a sinoć su nakon skoro 14 sati direktnog leta sleteli na aerodrom „Nikola Tesla“. Ovim uspehom su izvadili vizu za Olimpijske igre u Parizu… »
Vučić dočekao srebrne košarkaše: Očekujemo zlato u Parizu

Vučić dočekao srebrne košarkaše: Očekujemo zlato u Parizu

Insajder 12.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je večeras u Beogradu košarkašku reprezentaciju Srbiju, koja je na Svetskom prvenstvu u Manili osvojila srebrnu medalju, i poručio da Srbija sada sa Olimpijskih igara u Parizu očekuje zlato. "Ja sam verovao… »
VIDEO: Više hiljada građana na dočeku šampiona, ovacije za košarkaše i basketaše, Đoković u suzama

VIDEO: Više hiljada građana na dočeku šampiona, ovacije za košarkaše i basketaše, Đoković u suzama

Radio 021 12.09.2023
Više hiljada ljudi dočekalo je večeras u Beogradu košarkašku reprezentaciju Srbije, koja je na Svetskom prvenstvu u Manili osvojila srebrnu medalju. Uz srebrne košarkaše, na balkonu Skupštine grada Beograda pojavio se i najbolji teniser sveta… »
Koliko novca je Vučić obećao košarkašima za zlato iz Pariza (VIDEO)

Koliko novca je Vučić obećao košarkašima za zlato iz Pariza (VIDEO)

N1 Info 12.09.2023
"Ovi momci su ujedinili celu zemlju, i Zvezdu i Partizan, sve navijače i sve građane i postigli uspeh u trenutku kad je malo ko u njih verovao, a ja sam znao da imaju šampionsko srce i da će vratiti svojoj zemlji više nego što im je ona dala"… »
FOTO Vučić primio košarkaše: Verovao sam u njih, znao sam da imaju šampionsko srce i energiju

FOTO Vučić primio košarkaše: Verovao sam u njih, znao sam da imaju šampionsko srce i energiju

Nova 12.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić priredio je večeras prijem za košarkašku reprezentaciju Srbije, koja je na Svetskom šampionatu osvojila srebrnu medalju. Na prijemu su bili svi igrači, uključujuči i Borišu Simanića, zatim stručni štab na… »
Selektor Pešić ponosan na igrače: Ceo tim je pokidao u Manili! Veći motiv od ovoga nam ne treba (video)

Selektor Pešić ponosan na igrače: Ceo tim je pokidao u Manili! Veći motiv od ovoga nam ne treba (video)

Kurir 12.09.2023
Selektror košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić zahvalio se predsedniku Aleksandru Vučiću na prijemu i dodao da je u Manili ceo tim "pokidao, kako bi stigao do toga gde je sada. Pešić je ponovio da je ponosan na svoje igrače. 01:00… »
Kapiten Bogdanović poklonio loptu predsedniku Vučiću: Samo mi znamo kroz šta smo prošli, bila mi je čast (video)

Kapiten Bogdanović poklonio loptu predsedniku Vučiću: Samo mi znamo kroz šta smo prošli, bila mi je čast (video)

Kurir 12.09.2023
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović zahvalio se predsedniku Aleksandru Vučiću na prijemu u Predsedništvu, ali i svim navijačima. 01:00 Prijem košarkaša u predsedništvu Srbije "Hvala predsedniku i ljudima što su nas… »

Vesti dana »