Povezane vesti

Čačani sutra na trgu dočekuju Avramovića, Marinovića i Sretenovića

Čačani sutra na trgu dočekuju Avramovića, Marinovića i Sretenovića

Politika 13.09.2023
ČAČAK – Na Gradskom trgu u Čačku sutra u 13 časova biće organizovan svečani doček za košarkaše iz tog grada koji su bili deo košarkaške reprezentacije Srbije na Svetskom prvenstvu u Manili, koja je osvojila srebrnu medalju. Čačani će… »
Heroj Boriša Simanić: Iz dana u dan sam sve bolje, počeo sam da hodam i da jedem, pet dana nisam znao za sebe

Heroj Boriša Simanić: Iz dana u dan sam sve bolje, počeo sam da hodam i da jedem, pet dana nisam znao za sebe

Dnevnik 13.09.2023
BEOGRAD: Srpski košarkaški reprezentativac Boriša Simanić izjavio je da je saigrače bodrio porukama na Svetskom prvenstvu u Manili i dodao da se iz dana u dan oseća sve bolje, prenosi RTS. Simanić je povređen 30. avgusta tokom utakmice protiv… »
Simanić: Osećam se bolje, moguć je povratak košarci

Simanić: Osećam se bolje, moguć je povratak košarci

Radio sto plus 13.09.2023
“Odlično sam stvarno. U početku je bilo baš nezgodno. Iz dana u dan je sve bolje. Počeo sam i da hodam i da jedem, tako da se nadam ubrzanom oporavku”, rekao je Simanić za Prvi program Radio Beograda, posle prijema u Predsedništvu Srbije, preneo… »
Čačani sutra na trgu dočekuju Avramovića, Marinovića i Sretenovića

Čačani sutra na trgu dočekuju Avramovića, Marinovića i Sretenovića

Novi magazin 13.09.2023
Na Gradskom trgu u Čačku sutra u 13 časova biće organizovan svečani doček za košarkaše iz tog grada koji su bili deo košarkaške reprezentacije Srbije na Svetskom prvenstvu u Manili, koja je osvojila srebrnu medalju. Čačani će imati priliku da… »
Čačak sutra organizuje svečani doček za Avramovića, Marinovića i Sretenovića

Čačak sutra organizuje svečani doček za Avramovića, Marinovića i Sretenovića

Sportski žurnal 13.09.2023
Marko Marinović je član stručnog štaba selekcije Srbije, dok je Feđa Sretenović kondicioni trener. U Čačku će sutra u 13 časova na Gradskom trgu biti organizovan svečani doček za Čačane Aleksu Avramovića, Marka Marinovića i Feđu… »
Čačak na nogama, stiže Aleksa, zakazan doček!

Čačak na nogama, stiže Aleksa, zakazan doček!

Sportske.net 13.09.2023
Na Gradskom trgu u Čačku sutra u 13 časova biće organizovan svečani doček za košarkaše iz tog grada koji su bili deo košarkaške reprezentacije Srbije na Svetskom prvenstvu u Manili, koja je osvojila srebrnu medalju. Čačani će imati priliku da… »
Prve Borišine reči posle Mundobasketa: „Pet dana nisam znao za sebe – sada sam odlično“

Prve Borišine reči posle Mundobasketa: „Pet dana nisam znao za sebe – sada sam odlično“

Politika 13.09.2023
Dugo će se prepričavati doček za basketaše, košarkaše i Novaka Đokovića u Beogradu, ali uvek će se svi posebno sećati trenutka kada je na balkon Skupštine grada Beograda izašao heroj Boriša Simanić. Povređeni reprezentativac Srbije za… »
Pet dana nisam znao za sebe, čim sam se dokopao telefona poslao sam poruku saigračima: Boriša Simanić o danima u bolnici

Pet dana nisam znao za sebe, čim sam se dokopao telefona poslao sam poruku saigračima: Boriša Simanić o danima u bolnici

Euronews 13.09.2023
Srpski košarkaški reprezentativac Boriša Simanić izjavio je da je saigrače bodrio porukama na Svetskom prvenstvu u Manili i dodao da se iz dana u dan oseća sve bolje, prenosi Tanjug Simanić je povređen 30. avgusta tokom utakmice protiv Južnog… »
Simanić: Pet dana nisam znao za sebe... Bodrio sam saigrače porukama, a oni mene pobedama

Simanić: Pet dana nisam znao za sebe... Bodrio sam saigrače porukama, a oni mene pobedama

Sportski žurnal 13.09.2023
Znam samo da tri meseca ne smem ništa da radim. Očekuju me analize pod fizičkim naporom i onda ćemo sve znati posle toga - zaključio je Simanić. Srpski košarkaški reprezentativac Boriša Simanić izjavio je da je saigrače bodrio porukama na… »
Boriša Simanić: Pet dana nisam znao za sebe, sad se osećam se bolje, moguće da ću se vratiti košarci (VIDEO)

Boriša Simanić: Pet dana nisam znao za sebe, sad se osećam se bolje, moguće da ću se vratiti košarci (VIDEO)

Danas 13.09.2023
Srpski košarkaški reprezentativac Boriša Simanić rekao je da je moguće da se ponovo vrati na teren i istakao da se iz dana u dan oseća sve bolje, otkako mu je odstranjen bubreg posle povrede na Svetskom prvenstvu u Manili. – Odlično sam, stvarno… »
Moguće je da opet zaigram košarku! Prva izjava Boriše Simanića posle životne drame: 5 dana nisam znao za sebe!

Moguće je da opet zaigram košarku! Prva izjava Boriše Simanića posle životne drame: 5 dana nisam znao za sebe!

Mondo 13.09.2023
Srpski reprezentativac Boriša Simanić govorio je prvi put o životnoj drami na Svetskom prvenstvu u Manili. Srpski reprezentativac Boriša Simanić govorio je prvi put o životnoj drami na Svetskom prvenstvu u Manili. Srpski košarkaš Boriša Simanić… »
Prva Borišina izjava posle drame u Manili - Kako dalje, da li će nastaviti karijeru?

Prva Borišina izjava posle drame u Manili - Kako dalje, da li će nastaviti karijeru?

Sportske.net 13.09.2023
Srpski košarkaški reprezentativac Boriša Simanić rekao je da je moguće da se ponovo vrati na teren, ali da za sada ne zna mnogo i istakao da se iz dana u dan oseća sve bolje, otkako mu je odstranjen bubreg posle povrede na Svetskom prvenstvu u… »
"Tri meseca ne smem ništa da radim" Potresna ispovest Boriše Simanića! Otkrio šta se dešavalo u Manili: 5 dana nisam znao…

"Tri meseca ne smem ništa da radim" Potresna ispovest Boriše Simanića! Otkrio šta se dešavalo u Manili: 5 dana nisam znao…

Kurir 13.09.2023
Reprezentativac Srbije Boriša Simanić otkrio je kroz šta je sve prošao na Filipinima. Sjajan uspeh naših košarkaša na Mundobasketu ostao je u senci teške povrede Boriše Simanića koji je zbog udarca koji je zadobio na meču protiv Južnog Sudana… »
Potresna ispovest boriše simanića: Pet dana nisam znao za sebe

Potresna ispovest boriše simanića: Pet dana nisam znao za sebe

Večernje novosti 13.09.2023
Srpski košarkaški reprezentativac Boriša Simanić bio je jedan od učesnika Svetskog prvenstva u Manili. Nažalost, samo do utakmice sa Južnim Sudanom kada je zadobio koban udarac po njegovo zdravlje, zbog čega je izgubio bubreg. Foto: Printskrin Od… »
Simanić: Osećam se bolje, moguće je da ću opet igrati košarku

Simanić: Osećam se bolje, moguće je da ću opet igrati košarku

Radio 021 13.09.2023
Srpski košarkaški reprezentativac Boriša Simanić rekao je da je moguće da se ponovo vrati na teren, ali da za sada ne zna mnogo i istakao da se iz dana u dan oseća sve bolje. Simaniću je odstranjen bubreg posle povrede na Svetskom prvenstvu u… »
Simanić: Osećam se bolje, moguć je povratak košarci

Simanić: Osećam se bolje, moguć je povratak košarci

Sport klub 13.09.2023
Srpski košarkaški reprezentativac Boriša Simanić rekao je da je moguće da se ponovo vrati na teren, ali da za sada ne zna mnogo i istakao da se iz dana u dan oseća sve bolje, otkako mu je odstranjen bubreg posle povrede na Svetskom prvenstvu u… »
"Imali smo borbu sa vremenom" Doktor reprezentacije otkrio stravične detalje životne drame Boriše Simanića

"Imali smo borbu sa vremenom" Doktor reprezentacije otkrio stravične detalje životne drame Boriše Simanića

Kurir 13.09.2023
Doktor reprezentacije Dragan Radovanović otrko je šta se sve događalo sa Borišom Simanićem u Manili. Košarkaški reperezentativac Srbije Boriša Simanić (25) ostao je bez bubrega na Mundobasketu u Manili, pošto je na utakmici protiv Južnog Sudana… »

Vesti dana »