Povezane vesti

"Odmah dajem bubreg Boriši da on ima dva, da može da nastavi" Sloba Radanović objavio poruku čoveka, pa mu se javno obratio

"Odmah dajem bubreg Boriši da on ima dva, da može da nastavi" Sloba Radanović objavio poruku čoveka, pa mu se javno obratio

Kurir 13.09.2023
Sloba Radanović oduševljeno je podelio post jednog gospodina iz Sjenice, koji je na Fejsbuku napisao da bi dao bubreg reprezentativcu Srbije Boriši Simaniću. - Dragi prijatelji, imam 73 godine i devet meseci, ali sam spreman da, ako medicinski uslovi… »
Penzioner spreman da Boriši donira bubreg: Želim da pomognem tom mladiću da nastavi košarkašku karijeru! Kakva ljudina!

Penzioner spreman da Boriši donira bubreg: Želim da pomognem tom mladiću da nastavi košarkašku karijeru! Kakva ljudina!

Kurir 13.09.2023
Boriša Simanić ujedinio je naciju, tako što je za Srbiju dao bubreg igrajući na Svetskom prvenstvu u košarci. Narod u Srbiji ganut je onim što je snašlo Borišu Simanića, ali i njegovim postupcima tokom Mundobasketa u Manili. Slao je poruke… »
"Odmah dajem bubreg Boriši da on ima dva, da može da nastavi": Sloba Radanović objavio poruku čoveka, pa poručio…

"Odmah dajem bubreg Boriši da on ima dva, da može da nastavi": Sloba Radanović objavio poruku čoveka, pa poručio…

Blic 13.09.2023
Pevač Sloba Radanović oduševljeno je podelio post jednog gospodina iz Sjenice, koji je na Fejsbuku napisao da bi dao bubreg reprezentativcu Srbije Boriši Simaniću. - Dragi prijatelji, imam 73 godine i devet meseci, ali sam spreman da, ako medicinski… »

Vesti dana »