Povezane vesti

Čim je video mladića na ogradi, istrčao je iz kola! Muškarac stajao na mostu, hteo da skoči, a onda se pojavio Nikola!

Čim je video mladića na ogradi, istrčao je iz kola! Muškarac stajao na mostu, hteo da skoči, a onda se pojavio Nikola!

Mondo 13.09.2023
Nikola Novičić, vozač Hitne pomoći u Kragujevcu, sprečio je u utorak jednog mladića da izvrši samoubistvo. Nikola Novičić, vozač Hitne pomoći u Kragujevcu, sprečio je u utorak jednog mladića da izvrši samoubistvo. Nikola Novičić, vozač… »
Heroj Vozač Hitne pomoći sprečio mladića da skoči s mosta

Heroj Vozač Hitne pomoći sprečio mladića da skoči s mosta

Dnevnik 13.09.2023
Vozač Hitne pomoći Nikola Novičić sprečio je sinoć mladića da izvrši samoubistvo skokom s mosta kod hale Jezero u Kragujevcu, javlja InfoKG. Nikola je rekao da je, kad je video mladića, smesta istrčao iz auta da ga spreči u tom što je naumio i… »
Vozač Hitne pomoći iz Kragujevca sprečio mladića da skoči sa mosta: "Dozivao sam ga, nije obraćao pažnju"

Vozač Hitne pomoći iz Kragujevca sprečio mladića da skoči sa mosta: "Dozivao sam ga, nije obraćao pažnju"

Telegraf 13.09.2023
Uz Nikolu je bila i njegova koleginica, doktorka Aleksandra Avramović. Vozač Hitne pomoći Nikola Novičić sprečio je sinoć mladića da izvrši samoubistvo skokom sa mosta kod hale Jezero. Nikola za InfoKG kaže da kad je video mladića odmah je… »
Vozač Hitne pomoći iz Kragujevca sprečio mladića da skoči sa mosta: Dozivao sam ga, ali nije obraćao pažnju, onda sam mu…

Vozač Hitne pomoći iz Kragujevca sprečio mladića da skoči sa mosta: Dozivao sam ga, ali nije obraćao pažnju, onda sam mu…

Kurir 13.09.2023
Na herojski način, vozač kragujevačke Hitne pomoći Nikola Novičić sprečio je sinoć mladića da izvrši samoubistvo. Muškarac je nameravao da sebi oduzme život skokom sa mosta kod hale Jezero. Nikola za InfoKG kaže da kad je video mladića odmah… »
"Visoko 20 metara, a ispod kamenje": Nikola iz Hitne pomoći spasio mladića sa mosta: "Pokušao sam da ga obuzdam, kroz glavu…

"Visoko 20 metara, a ispod kamenje": Nikola iz Hitne pomoći spasio mladića sa mosta: "Pokušao sam da ga obuzdam, kroz glavu…

Blic 13.09.2023
- Nisam mogao da ostanem hladan, mirno sam mu prišao, a onda sam ga povukao sa ograde - ovim rečima za "Blic" priča Nikola Novičić, vozač Hitne pomoći u Kragujevcu, koji je van radnog vremena spasio mladića (22) koji je, kako se veruje, pokušao… »
Nikola, care! Ispovest vozača Hitne pomoći koji je sprečio mladića da se baci s mosta: „Posle ove moje rečenice, sve je…

Nikola, care! Ispovest vozača Hitne pomoći koji je sprečio mladića da se baci s mosta: „Posle ove moje rečenice, sve je…

Nova 13.09.2023
“Grizla bi me savest da sam prošao i sutra čitao u novinama da je dečko od 22 godine poginuo u padu s mosta”, priča za Nova.rs vozač kragujevačke Hitne pomoći, Nikola Novičić, koji je juče na povratku s posla primetio mladića koji je stajao… »
Vozač hitne pomoći iz Kragujevca sprečio mladića da skoči sa mosta

Vozač hitne pomoći iz Kragujevca sprečio mladića da skoči sa mosta

Beta 13.09.2023
Vozač kragujevačke Hitne pomoći Nikola Novičić sprečio je sinoć mladića da izvrši samoubistvo skokom sa mosta kod hale Jezero. Kako je Novičić rekao za portal InfoKG,  kad je video mladića odmah je istrčao iz auta da ga spreči u tome što… »
Vozač hitne pomoći iz Kragujevca sprečio mladića da skoči sa mosta

Vozač hitne pomoći iz Kragujevca sprečio mladića da skoči sa mosta

Novi magazin 13.09.2023
Vozač kragujevačke Hitne pomoći Nikola Novičić sprečio je sinoć mladića da izvrši samoubistvo skokom sa mosta kod hale Jezero. Kako je Novičić rekao za portal InfoKG, kad je video mladića odmah je istrčao iz auta da ga spreči u tome što je… »
Drama na mostu u Kragujevcu, Nikola je pravi heroj: Vozač Hitne pomoći sprečio sugrađanina da izvrši saoubistvo

Drama na mostu u Kragujevcu, Nikola je pravi heroj: Vozač Hitne pomoći sprečio sugrađanina da izvrši saoubistvo

iKragujevac 13.09.2023
Na starom kamenom mostu u Kragujevcu dogodila se prava drama kada je jedan čovek pokušao da skokom izvrši samoubistvo. To je video radnik Hitne pomoći iz ovog grada i odmah reagovao kako bi ga spasio. - On je dotrčao do čoveka koji je želeo da… »
Radnik Hitne pomoći spasio čoveka u Kragujevcu: Muškarac hteo da skoči sa mosta, a onda se pojavio Nikola i zaustavio ga!

Radnik Hitne pomoći spasio čoveka u Kragujevcu: Muškarac hteo da skoči sa mosta, a onda se pojavio Nikola i zaustavio ga!

Blic 13.09.2023
U Kragujevcu tokom jučerašnjeg dana je muškarac stajao na mostu, u nameri da skoči, ali ga je u tome sprečio i spasio Nikola Novičić, radnik Hitne pomoći. U 19:30 časova na starom kamenom mostu čovek se spremao da skoči. Ovo je video vozač… »
Drama na mostu u Kragujevcu, Nikola je pravi heroj: Vozač Hitne pomoći sprečio sugrađanina da izvrši saoubistvo

Drama na mostu u Kragujevcu, Nikola je pravi heroj: Vozač Hitne pomoći sprečio sugrađanina da izvrši saoubistvo

Dnevnik 13.09.2023
KRAGUJEVAC: Na starom kamenom mostu u Kragujevcu dogodila se prava drama kada je jedan čovek pokušao da skokom izvrši samoubistvo. To je video radnik Hitne pomoći iz ovog grada i odmah reagovao kako bi ga spasio. - On je dotrčao do čoveka koji je… »
Herojski čin radnika hitne pomoći iz Kragujevca: Nikola video strašnu scenu na mostu, odmah doleteo da pomogne

Herojski čin radnika hitne pomoći iz Kragujevca: Nikola video strašnu scenu na mostu, odmah doleteo da pomogne

Kurir 13.09.2023
Radnik Hitne pomoći Nikola Novičić sinoć je u Kragujevcu za dlaku spasio život čoveka koji se spremao za skok sa starog kamenog mosta. Ovo je video vozač kragujevačke hitne pomoći Nikola koji je izvršio herojski čin u kom je bilo potrebno brzo… »
Drama u Kragujevcu: Čovek stajao na ivici mosta i spremao se da skoči, a onda se pojavio Nikola, vozač Hitne

Drama u Kragujevcu: Čovek stajao na ivici mosta i spremao se da skoči, a onda se pojavio Nikola, vozač Hitne

Telegraf 13.09.2023
Prema informacijama koje je dobio kragujevački portal ucentar.rs heroj koji je spasio sugrađanina je vozač Hitne pomoći, Nikola Novičić. Na starom kamenom mostu u Kragujevcu dogodila se prava drama kada je jedan čovek pokušao da skokom izvrši… »

Vesti dana »