Povezane vesti

Nastavljeno suđenje Dijani Hrkalović i bivšim policajcima: Optužbe za zloupotrebu položaja

Nastavljeno suđenje Dijani Hrkalović i bivšim policajcima: Optužbe za zloupotrebu položaja

Insajder 13.09.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je saslušanjem oštećenog nastavljeno suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović povodom optužbi da je iskorišćavanjem svog položaja u MUP-u kočila istrage i procesuiranje kriminalaca, a sa… »
Nastavljeno suđenje Hrkalović, oštećeni ispričao kako mu je pretio Darko Elez

Nastavljeno suđenje Hrkalović, oštećeni ispričao kako mu je pretio Darko Elez

Radio 021 13.09.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je saslušanjem oštećenog nastavljeno suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović, a sa njom su na optuženičkoj klupi još dvojica bivših policajaca. Pored ostalog, optužnim predlogom Hrkalović… »
Na suđenju Dijani Hrkalović svedočili inspektor i oštećeni svedok Želimir Kreštalica

Na suđenju Dijani Hrkalović svedočili inspektor i oštećeni svedok Želimir Kreštalica

N1 Info 13.09.2023
U Specijalnom sudu nastavljeno je suđenje nekadašnjoj državnoj sekretarki Dijani Hrkalović za trgovinu uticajem, svedočenjem oštećenog svedoka Želimira Kreštalice i inspektora Bojana Ivkovića. On je, prema njegovim rečima, decembra 2017. prvi… »
Nastavljeno suđenje Hrkalovićevoj, oštećeni govorio o pretnjama Eleza

Nastavljeno suđenje Hrkalovićevoj, oštećeni govorio o pretnjama Eleza

Politika 13.09.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je saslušanjem oštećenog nastavljeno suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović povodom optužbi da je iskorišćavanjem svog položaja u MUP-u kočila istrage i procesuiranje kriminalaca, a sa… »
Nastavljeno suđenje Hrkalović, oštećeni govorio o pretnjama Eleza

Nastavljeno suđenje Hrkalović, oštećeni govorio o pretnjama Eleza

RTV 13.09.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas je saslušanjem oštećenog nastavljeno suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović povodom optužbi da je iskorišćavanjem svog položaja u MUP-u kočila istrage i procesuiranje… »
„To su bile konstantne pretnje od ozbiljnih ljudi, od BIA i UKP sam obavešten da treba da se sklonim“: Ugostitelj…

„To su bile konstantne pretnje od ozbiljnih ljudi, od BIA i UKP sam obavešten da treba da se sklonim“: Ugostitelj…

Nova 13.09.2023
Dijani Hrkalović, bivšoj državnoj sekretarki u Ministarstvu unutrašnjih poslova koja se tereti za trgovinu uticajem, nastavljeno je suđenje danas u Specijalnom sudu u Beogradu. Na današnjem ročištu svedočili su oštećeni ugostitelj i biznismen… »
Nastavljeno suđenje Dijani Hrkalović: Oštećeni govorio o pretnjama Eleza

Nastavljeno suđenje Dijani Hrkalović: Oštećeni govorio o pretnjama Eleza

Euronews 13.09.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je saslušanjem oštećenog nastavljeno suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović povodom optužbi da je iskorišćavanjem svog položaja u MUP-u kočila istrage i procesuiranje kriminalaca, a sa… »
Nastavljeno suđenje Dijani Hrkalović, saslušana dva svedoka

Nastavljeno suđenje Dijani Hrkalović, saslušana dva svedoka

RTS 13.09.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je saslušanjem oštećenog nastavljeno suđenje bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović povodom optužbi da je iskorišćavanjem svog položaja u MUP-u kočila istrage i procesuiranje kriminalaca, a sa… »
Život mi je postao pakao kada sam policiji prijavio pretnje Eleza: Svedok na suđenju Dijani Hrkalović izjavio da je ne…

Život mi je postao pakao kada sam policiji prijavio pretnje Eleza: Svedok na suđenju Dijani Hrkalović izjavio da je ne…

Kurir 13.09.2023
Suđenje bivšoj državnoj sekretarki u MUP-u Dijani Hrkalović zbog optužbi da je iskorišćavanjem svog položaja kočila istrage i procesuiranje kriminalaca, danas je nastavljeno saslušanjem svedoka, koji ima i status oštećenog, Želimira… »
Nastavlja se suđenje Dijani Hrkalović za trgovinu uticajem: Okrivljeni stigli u sud

Nastavlja se suđenje Dijani Hrkalović za trgovinu uticajem: Okrivljeni stigli u sud

Nova 13.09.2023
Suđenje bivšoj državnoj sekretarki u Ministarstvu unutrašnjih poslova Dijani Hrkalović nastavlja se suđenje danas u Specijalnom sudu u Beogradu. Hrkalović je pre 10 sati stigla u zgradu suda. Sem nje, u ovom postupku sudi se i bivšim šefovima u… »

Vesti dana »