Povezane vesti

Obe šake su mi isečene, krvi je bilo svuda: Incident na planini Kablar, došlo do sukoba ekoloških aktivista i radnika…

Obe šake su mi isečene, krvi je bilo svuda: Incident na planini Kablar, došlo do sukoba ekoloških aktivista i radnika…

RINA 13.09.2023
Obe šake su mi isečene, krvi je bilo svuda: Incident na planini Kablar, došlo do sukoba ekoloških aktivista i radnika obezbeđenja oko postavljene barikade Čačak - Tenzija oko izgradnje vidikovca na planini Kablar kod Čačka i dalje ne jenjava… »
Sukob ekoloških aktivista i radnika obezbeđenja na planini Kablar, zavadili se oko postavljene barikade krvi bilo svuda

Sukob ekoloških aktivista i radnika obezbeđenja na planini Kablar, zavadili se oko postavljene barikade krvi bilo svuda

Dnevnik 13.09.2023
ČAČAK: Tenzija oko izgradnje vidikovca na planini Kablar kod Čačka i dalje ne jenjava. Tokom jučerašnjeg dana došlo je do novog incidenta i sukoba između radnika sa jedne i ekoloških aktivista sa druge strane. Tom prilikom radnik obezbeđenja… »
Radnik i ekološki aktivisti se otimali oko znaka, jednom ruke isečene: "Počeo je najstrašnije da me vređa"

Radnik i ekološki aktivisti se otimali oko znaka, jednom ruke isečene: "Počeo je najstrašnije da me vređa"

Telegraf 13.09.2023
Ekološki aktivisti imali su nešto drugačiju verziju čitavog događaja. Tenzija oko izgradnje vidikovca na planini Kablar kod Čačka i dalje ne jenjava. Tokom jučerašnjeg dana došlo je do novog incidenta i sukoba između radnika sa jedne i… »

Vesti dana »