Povezane vesti

(Video) Jutro posle! Ceca pevala košarkašima i Novaku do kasno u noć, a danas u minijaturnoj haljini na snimanju Zvezda…

(Video) Jutro posle! Ceca pevala košarkašima i Novaku do kasno u noć, a danas u minijaturnoj haljini na snimanju Zvezda…

Blic 13.09.2023
Najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović pravi je profesionalac, pa je tako sinoć do kasno u noć pevala na proslavi košarkaša koji su osvojili srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu i kojoj je prisustvovao Novak Đoković, a onda je danas… »
Čast je pevati za heroje! Ali, koliko para su uzeli Ceca i ostali koji su uveseljavali "orlove"? Mnogi će se iznenaditi!

Čast je pevati za heroje! Ali, koliko para su uzeli Ceca i ostali koji su uveseljavali "orlove"? Mnogi će se iznenaditi!

Mondo 13.09.2023
Sinoć je cela Srbija slavila naše proslavljene košarkaše, a oni su dalje nastavili da se vesele uz poznate pevače do duboko u noć. Sinoć je cela Srbija slavila naše proslavljene košarkaše, a oni su dalje nastavili da se vesele uz poznate pevače… »
Životni put heroja Srbije! Aleksa "preko trnja stigao do zvezda": Sreća se zaslužuje, a Avramović je najbolji primer za to!

Životni put heroja Srbije! Aleksa "preko trnja stigao do zvezda": Sreća se zaslužuje, a Avramović je najbolji primer za to!

Kurir 13.09.2023
Košarkaši Srbije obradovali su naciju i stigli do srebrne medalje na nedavno završenom Mundobasketu. Retko ko je očekivao četu Svetislava Pešića u finalu, a "orlovi" su uspeli da se izbore sa svim malerima i vrate veru navijačima u košarku. Jedan… »
Nije mu bilo svejedno! Sećate li se najgoreg dana u karijeri Alekse Avramovića? Veliki deo Srbije ova rana i dalje boli!

Nije mu bilo svejedno! Sećate li se najgoreg dana u karijeri Alekse Avramovića? Veliki deo Srbije ova rana i dalje boli!

Kurir 13.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je srebrnu medalju na Mundobasketu. Četa Svetislava Pešića u finalnom meču poražena je od Nemačke sa 83:77, ali su "orlovi" i pored neuspeha u borbi za trofej u Srbiji dočekani kao heroji. Jedan od junaka… »
Ekskluzivno saznajemo! Koliko su para uzeli Ceca i ostali koji su pevali "orlovima"? Podatak koji će iznenaditi sve u Srbiji!

Ekskluzivno saznajemo! Koliko su para uzeli Ceca i ostali koji su pevali "orlovima"? Podatak koji će iznenaditi sve u Srbiji!

Kurir 13.09.2023
Čitava Srbija ujedinila se u proslavi srebrne medalje koju su košarkaši osvojili na Mundobasketu. Četa Svetislava Pešića dobila je šampionski doček, uz "orlove" su se na Balkonu pojavili i Novak Đoković i zlatni basketaši, a slavlje se… »
Razlog zbog kog Bogdan Bogdanović nije bio na proslavi sa reprezentacijom

Razlog zbog kog Bogdan Bogdanović nije bio na proslavi sa reprezentacijom

City magazine 13.09.2023
Nakon dočeka ispred Skupštine grada, košarkaši i Novak Đoković uputili su se u jedan beogradski restoran, zajedno sa brojnim poznatim umetnicima i sportistima, uključujući Nikolu Jokića, Nemanju Nedovića i mnoge druge. Ipak, svi su primetili… »
Otkrivamo: Otkud Jokić, Micić, Nedović i Marjanović na proslavi srebrnih košarkaša? Razlog njihovog dolaska oduševiće…

Otkrivamo: Otkud Jokić, Micić, Nedović i Marjanović na proslavi srebrnih košarkaša? Razlog njihovog dolaska oduševiće…

Kurir 13.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je srebrnu medalju na Mundobasketu i zbog tog uspeha četa Svetislava Pešića dobila je doček za pamćenje. Pored Bogdana Bogdanovića i ekipe na čuvenom Balkonu bio je i Novak Đoković, ali i basketaši… »
Mali Jović me je iznenadio! Legenda Zvezde oduševljena "orlovima": Mi smo ti koji odlučuju, uvek pucamo na sam vrh!

Mali Jović me je iznenadio! Legenda Zvezde oduševljena "orlovima": Mi smo ti koji odlučuju, uvek pucamo na sam vrh!

Kurir 13.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je srebrnu medalju na Mundobasketu. Četa Svetislava Pešića odigrala je fenomenalan turnir, sve je iznenadila, izborila se sa mnogo malera, te stigla do finala u kom je, na veliku žalost, poražena od… »

Vesti dana »