Povezane vesti

Tužilaštvo BiH tražilo da se Dodiku zabrani obavljanje funkcije predsjednika RS

Tužilaštvo BiH tražilo da se Dodiku zabrani obavljanje funkcije predsjednika RS

Slobodna Evropa 13.09.2023
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine predložilo je u optužnici protiv predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika da mu se izrekne mjera sigurnosti zabrane obavljanja funkcije predsjednika i zabrana obavljanja bilo koje javne funkcije u skladu s odredbama… »
Dodik: Dobra vest to što je Sud BiH potvrdio optužnicu protiv mene

Dodik: Dobra vest to što je Sud BiH potvrdio optužnicu protiv mene

N1 Info 13.09.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je potvrđivanje optužnice protiv njega od Suda BiH dobra vest. „Optužen sam za krivično delo neizvršavanje odluka visokog predstavnika. Da bi mi sudili, moraće da dokažu da je Kristijan… »
Dodik: Dobra vest je to što je Sud BiH potvrdio optužnicu protiv mene

Dodik: Dobra vest je to što je Sud BiH potvrdio optužnicu protiv mene

Novi magazin 13.09.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je potvrđivanje optužnice protiv njega od Suda BiH dobra vest. "Optužen sam za krivično delo neizvršavanje odluka visokog predstavnika. Da bi mi sudili, moraće da dokažu da je Kristijan… »
Tužilaštvo BiH predložilo da se Dodiku zabrani obavljanje dužnosti predsednika RS

Tužilaštvo BiH predložilo da se Dodiku zabrani obavljanje dužnosti predsednika RS

Novi magazin 13.09.2023
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine je u optužnici protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika i vršioca dužnosti direktora Službenog glasnika Republike Srpske Miloša Lukića predložilo da im se zabrani obavljanje dužnosti na period od deset… »
Tužilaštvo BiH predložilo da se Dodiku zabrani obavljanje dužnosti na 10 godina

Tužilaštvo BiH predložilo da se Dodiku zabrani obavljanje dužnosti na 10 godina

N1 Info 13.09.2023
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine je u optužnici protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika i vršioca dužnosti direktora Službenog glasnika Republike Srpske Miloša Lukića predložilo da im se zabrani obavljanje dužnosti na period od deset… »
Šta sadrži optužnica protiv Milorada Dodika?

Šta sadrži optužnica protiv Milorada Dodika?

Vesti online 13.09.2023
Tužilaštvo BiH predložilo je u optužnici protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika meru zabrane obavljanja funkcije predsednika Republike i zabranu obavljanja bilo koje javne funkcije u skladu sa odredbama Krivičnog zakona BiH. Tužilaštvo… »
Šta sadrži optužnica protiv Milorada Dodika

Šta sadrži optužnica protiv Milorada Dodika

Sputnik 13.09.2023
Tužilaštvo BiH predložilo je u optužnici protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika meru zabrane obavljanja funkcije predsednika Republike i zabrana obavljanja bilo koje javne funkcije u skladu sa odredbama Krivičnog zakona BiH. Tužilaštvo… »
Šta piše u optužnici protiv Milorada Dodika

Šta piše u optužnici protiv Milorada Dodika

RTV 13.09.2023
SARAJEVO - Tužilaštvo BiH predložilo je u optužnici protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika meru zabrane obavljanja funkcije predsednika Republike i zabrana obavljanja bilo koje javne funkcije u skladu sa odredbama Krivičnog zakona BiH… »
Šta sadrži u optužnica protiv Milorada Dodika?

Šta sadrži u optužnica protiv Milorada Dodika?

Politika 13.09.2023
SARAJEVO – Tužilaštvo BiH predložilo je u optužnici protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika meru zabrane obavljanja funkcije predsednika Republike i zabrana obavljanja bilo koje javne funkcije u skladu sa odredbama Krivičnog zakona BiH… »
Šta sadrži optužnica protiv Milorada Dodika koju je potvrdio Sud BiH?

Šta sadrži optužnica protiv Milorada Dodika koju je potvrdio Sud BiH?

Euronews 13.09.2023
Tužilaštvo BiH predložilo je u optužnici protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika meru zabrane obavljanja funkcije predsednika Republike i zabrana obavljanja bilo koje javne funkcije u skladu sa odredbama Krivičnog zakona BiH. Tužilaštvo… »
Dodik: Da bi mi sudili, moraće da dokažu da je Kristijan Šmit ono za šta se predstavlja

Dodik: Da bi mi sudili, moraće da dokažu da je Kristijan Šmit ono za šta se predstavlja

Politika 13.09.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik saopštio je danas da je optužnica podignuta protiv njega dobra vest, jer će na suđenju morati da dokažu da je Kristijan Šmit ono za šta se predstavlja. „Optužen sam za krivično delo neizvršavanje… »
Dodik otkrio zašto je optužnica protiv njega dobra vest

Dodik otkrio zašto je optužnica protiv njega dobra vest

Sputnik 13.09.2023
Potvrđivanje optužnice protiv mene je dobra vest, rekao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik i dodao da će na suđenju morati da se dokaže da je Kristijan Šmit ono za šta se predstavlja. „Optužen sam za krivično delo neizvršavanje… »
Predsednik RS žestoko - Dodik otkrio zašto je optužnica protiv njega dobra vest

Predsednik RS žestoko - Dodik otkrio zašto je optužnica protiv njega dobra vest

Pravda 13.09.2023
Potvrđivanje optužnice protiv mene je dobra vest, rekao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik i dodao da će na suđenju morati da se dokaže da je Kristijan Šmit ono za šta se predstavlja. „Optužen sam za krivično delo neizvršavanje… »
Milorad Dodik se oglasio nakon potvrđivanja optužnice protiv njega: To je dobra vest!

Milorad Dodik se oglasio nakon potvrđivanja optužnice protiv njega: To je dobra vest!

Kurir 13.09.2023
Milorad Dodik, predsednik Republike Srpske, reagovao je na Tviteru posle potvrđivanja optužnice protiv njega od strane Suda BiH. Dodik je optužen za narušavanje ustavnog poretka, te neizvršavanje odluka visokog predstavnika u BiH… »

Vesti dana »