Povezane vesti

„Ja sam slep ovde u ovoj tami i radije bih bio u tvojim rukama“: Sofija koja je ubijena u „Ribnikaru“ juče bi napunila…

„Ja sam slep ovde u ovoj tami i radije bih bio u tvojim rukama“: Sofija koja je ubijena u „Ribnikaru“ juče bi napunila…

Nova 13.09.2023
Slobodan Negić, otac Sofije koja je ubijena početkom maja ove godine u masakru u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", napisao je emotivnu pesmu, koju je posvetio ćerki i to na dan kada je ona trebalo da napuni 14 godina. Reči pesme slamaju srca. Reč… »
Otac ubijene Sofije u masakru u ribnikaru posvetio joj pesmu za rođendan Stihovi puni bola i tuge

Otac ubijene Sofije u masakru u ribnikaru posvetio joj pesmu za rođendan Stihovi puni bola i tuge

Dnevnik 13.09.2023
"Slep sam ovde u ovoj tami i radije bih bio u tvojim rukama. Svi mi govore da moram biti jak. Samo treba da vide kako stojim ovde sam. Ali dok tebe nema, ja ne mogu nastaviti..." Ovo su reči pesme Slobodana Negića, oca Sofije, jedne od žrtava masakra u… »
„Wait for me“: Pesma koju je otac devojčice ubijene u Ribnikaru napisao za njen rođendan

„Wait for me“: Pesma koju je otac devojčice ubijene u Ribnikaru napisao za njen rođendan

N1 Info 13.09.2023
Slobodan Negić, otac devojčice Sofije koja je ubijena 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu napisao je pesmu "Wait for me" (Čekaj me) za ćerkin rođendan. Tekst i muzika za pesmu Slobodana Negića objavljena je na portalu Javni… »
Otac Sofije ubijene u masakru na Vračaru posvetio joj pesmu za rođendan: Čekaj me, moje dete, nadam se da čuješ moje bolno…

Otac Sofije ubijene u masakru na Vračaru posvetio joj pesmu za rođendan: Čekaj me, moje dete, nadam se da čuješ moje bolno…

Kurir 13.09.2023
"Slep sam ovde u ovoj tami i radije bih bio u tvojim rukama. Svi mi govore da moram biti jak. Samo treba da vide kako stojim ovde sam. Ali dok tebe nema, ja ne mogu nastaviti..." Ovo su reči pesme Slobodana Negića, oca Sofije, jedne od žrtava masakra u… »
„S tobom sam uvek osećao da sija Sunce“, „Naše divno dete sa kojim je sve bilo lako“, „Zauvek ostaješ moje srce…

„S tobom sam uvek osećao da sija Sunce“, „Naše divno dete sa kojim je sve bilo lako“, „Zauvek ostaješ moje srce…

Nova 13.09.2023
Sofija Negić, jedna od devojčica ubijenih u masakru u beogradskoj Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" proslavila bi 14. rođendan. Tim povodom, njeni prijatelji i porodica napisali su joj emotivna rođendanska pisma. Pisma su objavljena na portalu… »
“Wait for me” Slobodan Negić

“Wait for me” Slobodan Negić

Novi magazin 13.09.2023
Pesma koju je napisao i komponovao tata Slobodan za Sofijin rođendan. Wait for me My child, my life, my only love I hope you hear my aching heart My broken wings are crumblin’ so sad we had to part I hope you’re smiling somewhere out there sending… »
Poruke povodom rođendana Sofije Negić: Nisi nestala, jer „srce kuca, tu je”

Poruke povodom rođendana Sofije Negić: Nisi nestala, jer „srce kuca, tu je”

Novi magazin 13.09.2023
Prenosimo poruke objavljenje ne portalu Javni servis, napisane povodom rođendana Sofije Negić. Draga Sofija, Nedostaješ mi od kako si otišla među zvezde. Svaki dan pomislim na tebe. Nisi nestala, jer „srce kuca, tu je”, baš kao u pesmi… »
"Slep sam ovde u ovoj tami": Sofija koja je ubijena u "Ribnikaru" juče bi napunila 14 godina: Ovo je pesma koju je za nju…

"Slep sam ovde u ovoj tami": Sofija koja je ubijena u "Ribnikaru" juče bi napunila 14 godina: Ovo je pesma koju je za nju…

Blic 13.09.2023
"Slep sam ovde u ovoj tami i radije bih bio u tvojim rukama. Svi mi govore da moram biti jak. Samo treba da vide kako stojim ovde sam. Ali dok tebe nema, ja ne mogu nastaviti..." Reči su Slobodana Negića, oca malene Sofije Negić, jedne od devetoro dece… »
"Slep sam ovde u ovoj tami": Sofija koja je ubijena u "Ribnikaru" juče bi napunila 14 godina: Ovo je pesma koju je za nju…

"Slep sam ovde u ovoj tami": Sofija koja je ubijena u "Ribnikaru" juče bi napunila 14 godina: Ovo je pesma koju je za nju…

Blic 13.09.2023
"Slep sam ovde u ovoj tami i radije bih bio u tvojim rukama. Svi mi govore da moram biti jak. Samo treba da vide kako stojim ovde sam. Ali dok tebe nema, ja ne mogu nastaviti..." Reči su Slobodana Negića, oca malene Sofije Negić, jedne od devetoro dece… »
Rođendanske poruke Sofiji Negić, ubijenoj učenici škole "Vladislav Ribnikar"

Rođendanske poruke Sofiji Negić, ubijenoj učenici škole "Vladislav Ribnikar"

Insajder 13.09.2023
Portal javniservis.net objavio je poruke povodom rođendana Sofije Negić, učenice Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" koja je ubijena u napadu 3. maja. Tekstove poruka prenosimo u celosti: "Draga Sofija, Nedostaješ mi od kako si otišla među zvezde… »

Vesti dana »