Povezane vesti
Odloženo suđenje policajcu optuženom da je radio za grupu Veljka Belivuka
Insajder 13.09.2023
Specijalni sud u Beogradu odložio je suđenje policajcu Aleksandru Purkoviću za 25. oktobar, jer je njegov branilac obavestio sud da koristi godišnji odmor. Purković je optužen da je odavao poverljive informacije optuženim pripadnicima organizovane… »
Odloženo suđenje policajcu osumnjičenom da je odavao poverljive informacije Belivukovoj grupi
Euronews 13.09.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je za 25. oktobar odloženo suđenje policajacu Aleksandru Purkoviću, optuženom da je odavao poverljive informacije optuženim pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. Purkovićev… »
Policajcu osumnjičenom da je radio za Belivuka odloženo suđenje
RTV 13.09.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas je za 25. oktobar odloženo suđenje policajacu Aleksandru Purkoviću, optuženom da je je odavao poverljive informacije optuženim pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića… »
Vesti dana »

Minimalna zarada u Srbiji biće 551 evro od januara 2026. godine, odluku donosi Vlada
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 40 povezanih

Opozicija u Strazburu: Srbija na prekretnici političke krize, EU da podrži građane, a ne Vučića
Beta pre 1 satjoš 32 povezane

Vremenska prognoza Srbije za 9. i 10. septembar 2025: kraj toplog perioda i dolazak olujnog nevremena
Naslovi.ai pre 37 minutajoš 30 povezanih

Francuska u političkoj krizi nakon pada vlade premijera Bajrua
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 29 povezanih

Evroposlanici: Demokratska Srbija važna za stabilnost, sa Vučićem ne može u EU
Beta pre 1 satjoš 21 povezana