Povezane vesti

Avramović "U džepu ima mesta za evroligaške plejmejkere"

Avramović "U džepu ima mesta za evroligaške plejmejkere"

Sportske.net 13.09.2023
Član Partizana i srebrni reprezentativac iz Manile Aleksa Avramović istakao je da mu je jučerašnji doček i slavlje u Beogradu bio jedan od najlepših u životu. "Još se nisu slegli utisci. Jučerašnji dan mi je bio najlepši u životu, uz… »
Avramović otkrio detalje susreta sa Đokovićem i recept za uspeh: „Neizmerna ljubav – nikad pre nisam bio u grupi takvih…

Avramović otkrio detalje susreta sa Đokovićem i recept za uspeh: „Neizmerna ljubav – nikad pre nisam bio u grupi takvih…

Nova 13.09.2023
Avramović je dobio velike ovacije od navijača Partizana, a u proteklom periodu postao je miljenik nacije Aleksa Avramović prisustvovao je utakmici Partizana i Fuenlabrade na Tašmajdanu pod otvorenim nebom, a pauzu na poluvremenu iskoristio je za… »
„Jučerašnji dan, nakon venčanja, najsrećniji u životu“

„Jučerašnji dan, nakon venčanja, najsrećniji u životu“

Sport klub 13.09.2023
Aleksa Avramović je dan nakon dočeka ispred Skupštine, pozdravljen od strane navijača Partizana na Tašmajdanu. U poluvremenu revijalne utakmice Partizan – Fuenlabrada, podelio je utiske u izjavi za Sport Klub. „Drago mi je što sam došao da… »
"Verujte u boga i to će vam se vratiti!" Aleksa Avramović otkrio detalje o Đokoviću, dočeku i formuli za uspeh - iz pesme

"Verujte u boga i to će vam se vratiti!" Aleksa Avramović otkrio detalje o Đokoviću, dočeku i formuli za uspeh - iz pesme

Večernje novosti 13.09.2023
KOŠARKAŠI Partizana sastali su se sa Fuenlabradom na otvorenom terenu na Tašmajdanu, a Aleksa Avramović pratio je meč sa tribina. Bek crno-belih je tom prilikom još jednom oduševio Srbiju. FOTO: FIBA.Basketball Srbija je osvojila srebrnu medalju na… »

Vesti dana »