Povezane vesti
Na suđenju bivšim liderima OVK svedočio bivši oficir britanske vojske: "Kfor pomogao stvaranje učk"
Telegraf 13.09.2023
Tači, Veselji, Seljimi i Krasnići optuženi su za ratne i zločine protiv čovečnosti počinjene u 42 nelegalna pritvora OVK na KiM i u Albaniji. Svedok Specijalizovanog tužilaštva Daglas Jang započeo je danas svoj iskaz u Specijalizovanim većima Specijalnog… »
Na suđenju bivšim liderima OVK svedočio bivši oficir britanske vojske
Euronews 13.09.2023
Svedok Specijalizovanog tužilaštva Daglas Jang započeo je danas svoj iskaz u Specijalizovanim većima Specijalnog suda, u okviru nastavka suđenja buvšim liderima OVK Hašimu Tačiju, Kadriju Veseljiju, Redžepu Seljimiju i Jakupu Krasnićiju. Jang, koji je… »
Posmatrač OEBS: Ljimaj mi rekao da GŠ OVK nadležan za otetog Albanca koji je kasnije ubijen
Radio sto plus 13.09.2023
Po optužnici, OVK je, 9. marta 1999, otela Imera Džafićija (Ymer Xhafiqi) i usmrtila ga 5. aprila u selu Klečka, u opštini Lipljan. Tači i tadašnji članovi Glavnog štaba OVK Kadri Veselji (Veseli), Redžep Seljimi (Rexhep Selimi) i Jakup Krasnići… »
Vesti dana »
Evropske demokrate o godišnjici nasilja u Valjevu: Niko nije preuzeo odgovornost, Srbija je bila svedok noći sramote
Nova pre 2 satajoš 22 povezane
Požari bukte u regionu: Kod Lokve Rogoznice i Omiša povređeno 36 ljudi, vatra se širi u Herceg Novom, kritično kod Konjica (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 23 povezane
Generalna konzulka: Svi državljani Srbije na poluostrvu Halkidiki su na bezbednom
Nova pre 7 minutajoš 85 povezanih
Vremenska prognoza: Toplo vreme danas, za vikend pljuskovi i pad
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih




