Povezane vesti

Partizan dobio Fuenlabradu u meču pod vedrim nebom (video)

Partizan dobio Fuenlabradu u meču pod vedrim nebom (video)

Dnevnik 13.09.2023
BEOGRAD: Košarkaši Partizana pobedili su danas špansku Fuenlabradu rezultatom 93:63 (24:13, 26:15, 23:13, 20:22) u prijateljskom meču na stadionu Tašmajdan. Pitanje pobednika nije se postavljalo nijednog trenutka, razlika u kvalitetu dve ekipe je… »
Spektakl na tašu: Parni valjak ubedljiv protiv Fuenlabrade (foto, video)

Spektakl na tašu: Parni valjak ubedljiv protiv Fuenlabrade (foto, video)

Sportski žurnal 13.09.2023
Meč je odigran na otvorenom terenu Sportskog centra "Tašmajdan", a Partizan je na ovoj utakmici predstavio i nove dresove za predstojeću sezonu. Košarkaši Partizana pobedili su danas špansku Fuenlabradu rezultatom 93:63 (24:13, 26:15, 23:13, 20:22)… »
Željko Obradović: Vera ovih ljudi stvara još veću obavezu

Željko Obradović: Vera ovih ljudi stvara još veću obavezu

Sportski žurnal 13.09.2023
Košarkaši Partizana pobedili su večeras u Beogradu ekipu Fuenlabrade sa 93:63, u prijateljskom meču. Meč je odigran na otvorenom terenu Sportskog centra "Tašmajdan", a Partizan je na ovoj utakmici predstavio i nove dresove za predstojeću sezonu… »
Obradović: "Zadovoljan sam navijanjem i skandiranjem, sve ostalo je nebitno"

Obradović: "Zadovoljan sam navijanjem i skandiranjem, sve ostalo je nebitno"

Sportske.net 13.09.2023
Partizan je u prijateljskom meču pred punim Tašmajdanom ubedljivo slavio u prijateljskoj utakmici protiv Fuenlabrade. Trener crno-belih Željko Obradović posebno je bio zadovoljan atmosferom. ,,Ovo su najlepše utakmice za igranje, mi smo presrećni da… »
Ovo se viđa jednom U životu: Neverovatna utakmica Partizan - Fuenlabrada, nema čega nije bilo! (video)

Ovo se viđa jednom U životu: Neverovatna utakmica Partizan - Fuenlabrada, nema čega nije bilo! (video)

Večernje novosti 13.09.2023
KOŠARKAŠI Partizana sastali su se sa "starim prijateljem" - ekipom Fuenlabrade i to na otvorenom stadionu na Tašmajdanu. Slavili su crno-beli rezultatom 93:63. Foto: Twitter/KK Partizan Prijateljstvo koje traje više od tri decenije crno-beli i Španci… »

Vesti dana »