Povezane vesti
Dodikov advokat za Sputnjik: Predlažu da mu se zabrani vršenje dužnosti predsednika – to nema nigde!
Sputnik 13.09.2023
Šmit je opravdao onu staru poslovicu „kadija te tuži kadija te sudi“ jer krivično delo za koje je optužen Milorada Dodika ne postoji u zakonskoj praksi BiH, a verujem ni nigde u pravno uređenim državama. Ovako Goran Bubić, advokat Milorada Dodika… »
Dodikov branilac: U optužnici nema jedinog dokaza koji je predložila odbrana
Euronews 13.09.2023
Goran Bubić, branilac predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, izjavio je da je odbrana u toku istrage u predmetu protiv Dodika predložila jedan jedini dokaz kojeg u popisu dokaza u optužnici nema. "Taj dokaz je zapisnik sa sednice Saveta… »
Vesti dana »
Tokom večeri bez zadržavanja na naplatnim stanicama auto-puteva: Evo kakvo je stanje na graničnim prelazima
Kurir pre 4 satijoš 1 povezana
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Zelenski objavio spisak! Neko od njih će zameniti drugog čoveka Ukrajine: "Možda bih mogao i da živim bez njega"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
(Video) Alkohol, psihijatar i razvod Vlada iz "Magla benda" o teškom periodu kroz koji je prošao: "Bože, meni ni lekovi ne mogu da pomognu, ja nisam dobro i dalje"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Čučković: Novi savski most biće 3 puta veći od starog, "krtice" za kopanje metroa stižu uskoro
Blic pre 5 satijoš 1 povezana


