Povezane vesti
Grenel o Kurtiju: Niko ga realno ne kažnjava...
Pravda 14.09.2023
Bivši izaslanik Sjedinjenih Američkih Država za dijalog Beograda i Prištine Ričard Grenel istakao je da je EU nagradila premijera tzv. Kosova Aljbina Kurtija sastankom u Briselu, uprkos Kurtijevom ignorisanju njihovih zahteva. Grenel je naveo da je… »
Grenel: EU je nagradila Kurtija novim sastankom u Briselu, iako nije ispunio ništa
Sputnik 14.09.2023
EU je nagradila kosovskog premijera Aljbina Kurtija sastankom u Briselu, uprkos Kurtijevom ignorisanju njihovih zahteva, rekao je Ričard Grenel, bivši izaslanik Sjedinjenih Američkih Država za dijalog Prištine i Beograda. Grenel je naveo da je politika… »
Grenel: EU sastankom u Briselu nagradila Kurtija, ne treba da dođe do drugog susreta dok se ne ispune uslovi od 3. juna
Danas 14.09.2023
Bivši izaslanik Sjedinjenih Američkih Država za dijalog Kosova i Srbije Ričard Grenel istakao je da je EU nagradila kosovskog premijera Aljbina Kurtija sastankom u Briselu, uprkos Kurtijevom ignorisanju njihovih zahteva. Grenel je u pisanoj izjavi za… »
Vesti dana »

Evrobasket, 6. dan: Srbija protiv Turske za pol-poziciju, Nemci na 60+ protiv Britanaca
BBC News pre 2 satajoš 8 povezanih

Oglasio se MUP o neredima ispred dif-a u Novom Sadu: "Bacili topovske udare, policajac pogođen ciglom u glavu, uhapšene tri osobe"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Nelegalno iskopavanje na velikoj moravi: Narušio prirodni tok reke: Uhapšen muškarac (30) iz Velike Plane
Blic pre 2 satajoš 2 povezane