Povezane vesti

"Hoćeš da Mi zavališ šamarčinu?" Lutovac i Jovanov u skandaloznom okršaju na RTS, sevale uvrede i pretnje: Hoću ako bude…

"Hoćeš da Mi zavališ šamarčinu?" Lutovac i Jovanov u skandaloznom okršaju na RTS, sevale uvrede i pretnje: Hoću ako bude…

Kurir 14.09.2023
Žestoka rasprava izbila je između predsednika DS Zorana Lutovca i šefa poslaničke grupe SNS Milenka Jovanova tokom jutarnjeg gostovanja na RTS. Celo gostovanje prošlo je u tonu mučnog prepucavanja dvojice poslanika, kao i provokacija u stilu… »
Žestok okršaj u programu uživo na RTS-u! Jovanov: "Hoćeš da mi zavališ šamarčinu", Lutovac: "Zovite hitnu pomoć!"

Žestok okršaj u programu uživo na RTS-u! Jovanov: "Hoćeš da mi zavališ šamarčinu", Lutovac: "Zovite hitnu pomoć!"

Mondo 14.09.2023
U jutarnjem programu RTS-a je došlo do žestoke svađe između šefa poslaničke grupe SNS u Skupštini Srbije Milenka Jovanova i predsednika Demokratske stranke Zorana Lutovca. U jutarnjem programu RTS-a je došlo do žestoke svađe između šefa… »
"Hoćeš da Mi zavališ: Šamarčinu?!" Skandalozna svađa Lutovca i Jovanova na RTS, gađali se uvredama, pretili i…

"Hoćeš da Mi zavališ: Šamarčinu?!" Skandalozna svađa Lutovca i Jovanova na RTS, gađali se uvredama, pretili i…

Blic 14.09.2023
Žestoka rasprava izbila je između predsednika DS Zorana Lutovca i šefa poslaničke grupe SNS Milenka Jovanova tokom jutarnjeg gostovanja na RTS. Celo gostovanje prošlo je u tonu mučnog prepucavanja dvojice poslanika, kao i provokacija u stilu… »
Pokušaj razgovora vlasti i opozicije na RTS-u: Milenko Jovanov verbalno napadao Zorana Lutovca

Pokušaj razgovora vlasti i opozicije na RTS-u: Milenko Jovanov verbalno napadao Zorana Lutovca

Beta 14.09.2023
Tokom pokušaja razgovora predstavnika vlasti i opozicije na Javnom medijskom servisu RTS, funkcioner Srpske napredne stranke (SNS) Milenko Jovanov više puta je danas kazao predsednika Demokratske stranke (DS) Zoranu Lutovcu da će mu "zavaliti… »
Jovanov izazivao Lutovca da ga „ošamari“ u emisiji na RTS

Jovanov izazivao Lutovca da ga „ošamari“ u emisiji na RTS

Danas 14.09.2023
Tokom pokušaja razgovora predstavnika vlasti i opozicije na Javnom medijskom servisu RTS, funkcioner Srpske napredne stranke (SNS) Milenko Jovanov više puta je danas kazao predsednika Demokratske stranke (DS) Zoranu Lutovcu da će mu „zavaliti… »

Vesti dana »