Povezane vesti

Hvang: Došao sam u Crvenu zvezdu zbog LŠ, jedva čekam duel sa Mančester sitijem

Hvang: Došao sam u Crvenu zvezdu zbog LŠ, jedva čekam duel sa Mančester sitijem

Politika 14.09.2023
Najskuplje pojačanje u istoriji Crvene zvezde fudbalski reprezentativac Južne Koreje In Bon Hvang izjavio je danas na zvaničnom predstavljanju da je zbog Lige šampiona došao u redove „crveno-belih” i dodao da jedva čeka meč sa Mančester… »
Hvang: Zvezda je jedan od najvećih klubova u Evropi

Hvang: Zvezda je jedan od najvećih klubova u Evropi

Sportski žurnal 14.09.2023
Reprezentativac Južne Koreje ističe da će biti veza između odbrane i napada. Najskuplje pojačanje u istoriji Crvene zvezde, reprezentativac Južne Koreje In Bon Hvang izjavio je na zvaničnom predstavljanju da je zbog Lige šampiona došao u redove… »
Hvang danas, a sledeće pojačanje na "Marakanu" sleće već sutra!

Hvang danas, a sledeće pojačanje na "Marakanu" sleće već sutra!

Sportske.net 14.09.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda predstaviće sutra novo pojačanje na stadionu "Rajko Mitić". U pitanju je Pape Šerif Endiaje koji će sutra u 13.00 sati biti promovisan u novom dresu. Doskorašnji napadač Adane biće plaćen 4.000.000 evra čime je… »
(VIDEO) Najskuplje Zvezdino pojačanje: Najbolji prijatelj mi je Kim, koji je prešao u Bajern

(VIDEO) Najskuplje Zvezdino pojačanje: Najbolji prijatelj mi je Kim, koji je prešao u Bajern

Danas 14.09.2023
Da li je najbolje Zvezdino pojačanje, to ostaje da se vidi, a najskuplje ikada svakako jeste. Višestruki uzastopni fudbalski prvak Srbije je predstavio Hvan In Boma, reprezentativca Južne Koreje, za koga će Olimpijakosu platiti pet miliona evra. Hvan… »
Predstavljeno Zvezdino najskuplje pojačanje: Hvang došao zbog Lige šampiona, otkrio zašto ga zovu selektorov sin FOTO/VIDEO

Predstavljeno Zvezdino najskuplje pojačanje: Hvang došao zbog Lige šampiona, otkrio zašto ga zovu selektorov sin FOTO/VIDEO

Nova 14.09.2023
Velika su očekivanja od ovog fudbalera U Medija centru stadiona „Rajko Mitić“, promovisano je novo pojačanje Crvene zvezde, a reč je o In Bom Hvangu koji je sa klubom potpisao četvorogodišnji ugovor i zadužio broj 66. „Nervozan sam kada sam… »
Najveće zvezdino pojačanje Jedva čekam duel sa Mančester sitijem

Najveće zvezdino pojačanje Jedva čekam duel sa Mančester sitijem

Dnevnik 14.09.2023
BEOGRAD: Najskuplje pojačanje u istoriji Crvene zvezde fudbalski reprezentativac Južne Koreje In Bon Hvang izjavio je danas na zvaničnom predstavljanju da je zbog Lige šampiona došao u redove "crveno-belih" i dodao da jedva čeka meč sa Mančester… »
Hvang In-Beom predstavljen na Marakani: Možemo da pobedimo svaki tim iz naše grupe u Ligi šampiona!

Hvang In-Beom predstavljen na Marakani: Možemo da pobedimo svaki tim iz naše grupe u Ligi šampiona!

Euronews 14.09.2023
Prelazni rok Crvena zvezda okončala je potpisanjem tri igrača u jednom danu. Na Marakanu su stigli Šerif Endiaje, Naser Điga i Hvang In-Beom, a budući da je Korejac imao obaveze sa reprezentacijom, tek je danas predstavljen u Ljutice Bogdana. Hvang… »
Hvang: Nosiću pritisak najskupljeg pojačanja Zvezde (VIDEO)

Hvang: Nosiću pritisak najskupljeg pojačanja Zvezde (VIDEO)

Sport klub 14.09.2023
In-Beom Hvang, najskuplji igrač u istoriji Crvene zvezde, podigao je dres u sali Medija centra na stadionu „Rajko Mitić“ i poručio da ga podatak što niko pre njega nije toliko plaćen u najtrofejnijem srpskom klubu ne opterećuje. Crvena zvezda… »
Trčaćemo kao psi protiv gvardiole! Hvang došao u Zvezdu i sve oduševio: Ja ću igrati i golmana ako Bahar kaže!

Trčaćemo kao psi protiv gvardiole! Hvang došao u Zvezdu i sve oduševio: Ja ću igrati i golmana ako Bahar kaže!

Mondo 14.09.2023
Poslednje pojačanje Crvene zvezde Hvang In Bom najavio velike stvari u novom klubu. Poslednje pojačanje Crvene zvezde Hvang In Bom najavio velike stvari u novom klubu. Sjajni južnokorejski fudbaler Hvang In Bom, najskuplje pojačanje u istoriji Crvene… »
Zvezda predstavila novo pojačanje! Hvang: Srećan sam, verujem da možemo da pobeđujemo

Zvezda predstavila novo pojačanje! Hvang: Srećan sam, verujem da možemo da pobeđujemo

Večernje novosti 14.09.2023
CRVENA zvezda se za Ligu šampiona dodatno pojačala. U klub je stigao Hvang In Bom koji je danas predstavljen na stadionu "Rajko Mitić". FOTO: FK Crvena zvezda Mnogo se u taboru crveno-belih očekuje od novajlije iz Južne Koreje koji se dobrano… »
Zvezda ozvaničila: ''Hvang je spreman za Ligu šampiona!''

Zvezda ozvaničila: ''Hvang je spreman za Ligu šampiona!''

Sportske.net 14.09.2023
Tačno u 13 časova, Crvena zvezda je počela zvaničnu promociju svog najskupljeg pojačanja ovog leta, korejskog veziste Hvang In-Boma koji je na ''Marakanu'' stigao iz Olimpijakosa. Odlični fudbaler za čiji transfer je Zvezda morala da izdvoji pet… »
Hvang: ''Malo sam nervozan... Nije bitno što sam najskuplji! Čuo sam da su Zvezdini navijači luđi od Olimpijakosovih!''

Hvang: ''Malo sam nervozan... Nije bitno što sam najskuplji! Čuo sam da su Zvezdini navijači luđi od Olimpijakosovih!''

Sportske.net 14.09.2023
Kako smo prethodno objavili, doskorašnji fudbaler Olimpijakosa, reprezentativac Južne Koreje Hvang In-Bom je zadužio Zvezdin dres sa brojem 66, a na pres konferenciji povodom njegove promocije, reč je najpre dobio sportski direktor Crvene zvezde Mitar… »
Najveće pojačanje u istoriji Zvezde Stižu tri igrača evo koliko vrede ugovori

Najveće pojačanje u istoriji Zvezde Stižu tri igrača evo koliko vrede ugovori

Dnevnik 14.09.2023
Crvena zvezda je završila prelazni rok potpisivanjem tri igrača u jednom danu, a to su bili Hvang In-Beom, Šerif Endiaje i Naser Điga. Pošto je Korejac In-Beom bio sa reprezentacijom, nije bilo prilike da bude predstavljen ranije.Sada je konačno… »
Odbrojavanje - Zvezda predstavlja najskuplje pojačanje!

Odbrojavanje - Zvezda predstavlja najskuplje pojačanje!

Sportske.net 14.09.2023
Crvena zvezda je posle žreba grupa za Ligu šampiona, koji ju je spojio sa prvakom Evrope, moćnim Mančester sitijem, dodazno pojačala svoj tim dovođenjem još trojice novih igrača iz inostranstva. Jedan od njih je i doskorašnji fudbaler… »
Zvezda predstavlja najveće pojačanje

Zvezda predstavlja najveće pojačanje

Sportski žurnal 14.09.2023
Danas promocija Hvanga. Juče je u prepodnevnim satima Hvang In Bom sleteo u Beograd, gde će danas biti predstavljen u Medija centru stadiona „Rajko Mitić”. Usled reprezentativnih obaveza, korejski fudbaler će nakon skoro dve nedelje odsustva zbog… »

Vesti dana »