Povezane vesti

Vuleta o tome zašto nije bila na balkonu sa sportistima: Ne idem nigde nepozvana

Vuleta o tome zašto nije bila na balkonu sa sportistima: Ne idem nigde nepozvana

Radio 021 14.09.2023
Atletičarka Ivana Vuleta, koja je osvojila zlatnu medalju u skoku udalj na nedavnom Svetskom prvenstvu u Budimpešti, nije prisustvovala slavlju povodom srebrne medalje košarkaša u Beogradu. Uz srberne košarkaše, na balkonu Gradske skupštine pojavio… »
Ivana Vuleta se oglasila povodom izostanka sa dočeka: „Ja samo ne idem nigde nepozvana“

Ivana Vuleta se oglasila povodom izostanka sa dočeka: „Ja samo ne idem nigde nepozvana“

Luftika 14.09.2023
Spektakularan doček priređen je za srpske košarkaše, basketaše i Novaka Đokovića. Dugo na balkonu ispred Skupštine Beograda nije bilo više ljudi željnih da vide heroje i emocija koje su sportisti dirnuti podrškom pokazali. Danima se prepričava… »
Ivana Vuleta reagovala zbog izostanka sa dočeka: „Ja samo ne idem nigde nepozvana“

Ivana Vuleta reagovala zbog izostanka sa dočeka: „Ja samo ne idem nigde nepozvana“

Nova 14.09.2023
Reagovala na tvrdnje da je bila sprečena. Spektakularan doček priređen je za srpske košarkaše, basketaše i Novaka Đokovića. Dugo na balkonu ispred Skupštine Beograda nije bilo više ljudi željnih da vide heroje i emocija koje su sportisti… »
Ivana Vuleta reagovala zbog izostanka sa dočeka: „Ja samo ne idem nigde nepozvana“

Ivana Vuleta reagovala zbog izostanka sa dočeka: „Ja samo ne idem nigde nepozvana“

Nova 14.09.2023
Reagovala na tvrdnje da je bila sprečena. Spektakularan doček priređen je za srpske košarkaše, basketaše i Novaka Đokovića. Dugo na balkonu ispred Skupštine Beograda nije bilo više ljudi željnih da vide heroje i emocija koje su sportisti… »
Vuleta o izostanku sa slavlja na balkonu Skupštine: Ne idem nigde nepozvana

Vuleta o izostanku sa slavlja na balkonu Skupštine: Ne idem nigde nepozvana

Novi magazin 14.09.2023
Najbolja srpska atletičarka Ivana Vuleta, koja je osvojila zlatnu medalju na nedavno završenom Svetskom prvenstvu, nije prisustvovala slavlju povodom srebrne medalje košarkaša na Mundobasketu. Uz ekipu Svetislava Pešića, na balkonu Gradske… »
Ivanu Vuletu prozvali zbog Vučića, ona odmah odgovorila: „Je l’ i košarkaše treba da bude sramota?“

Ivanu Vuletu prozvali zbog Vučića, ona odmah odgovorila: „Je l’ i košarkaše treba da bude sramota?“

Nova 14.09.2023
"Rat" na društvenim mrežama Ivana Vuleta započela je raspravu na društveni mrežama zbog toga što nije pozvana na spektakularan doček koji je organizovan za srpske košarkaše, basketaše i Novaka Đokovića. Dugo ispod balkona u Beogradu nije bilo… »
Ivana Vuleta odgovorila zašto nije bila na balkonu Skupštine

Ivana Vuleta odgovorila zašto nije bila na balkonu Skupštine

Vesti online 14.09.2023
Najbolja srpska atletičarka Ivana Vuleta, koja je osvojila zlatnu medalju na nedavno završenom Svetskom prvenstvu, nije prisustvovala slavlju povodom srebrne medalje košarkaša na Mundobasketu. Uz ekipu Svetislava Pešića, na balkonu Gradske… »
Ivana Vuleta otkrila razlog zbog kog nije bila na dočeku ispred Skupštine

Ivana Vuleta otkrila razlog zbog kog nije bila na dočeku ispred Skupštine

City magazine 14.09.2023
Ispred Skupštine organizovan je doček za basketaše, košarkaše i Novaka Đoković, ali na balkonu se nisu našle naše odbojkašice, a ni i Ivana Vuleta. Određeni mediji su preneli da devojke nisu prisustvovale ovom događaju zbog obaveza. Međutim… »
Vuleta o izostanku sa slavlja na balkonu Skupštine: Ne idem nigde nepozvana

Vuleta o izostanku sa slavlja na balkonu Skupštine: Ne idem nigde nepozvana

N1 Info 14.09.2023
Najbolja srpska atletičarka Ivana Vuleta, koja je osvojila zlatnu medalju na nedavno završenom Svetskom prvenstvu, nije prisustvovala slavlju povodom srebrne medalje košarkaša na Mundobasketu. Uz ekipu Svetislava Pešića, na balkonu Gradske… »
Ivana Vuleta objasnila zašto nije bila na balkonu sa košarkašima, Đokovićem i basketašima: „Ja samo ne idem nigde…

Ivana Vuleta objasnila zašto nije bila na balkonu sa košarkašima, Đokovićem i basketašima: „Ja samo ne idem nigde…

Danas 14.09.2023
Najbolja srpska atletičarka Ivana Vuleta, koja je osvojila zlatnu medalju na nedavno završenom Svetskom prvenstvu, nije prisustvovala slavlju povodom srebrne medalje košarkaša na Mundobasketu. Uz ekipu Svetislava Pešića, na balkonu Gradske… »
Ivana Vuleta objasnila zašto nije bila na balkonu sa košarkašima, Đokovićem i basketašima: „Ja samo ne idem nigde…

Ivana Vuleta objasnila zašto nije bila na balkonu sa košarkašima, Đokovićem i basketašima: „Ja samo ne idem nigde…

Danas 14.09.2023
Najbolja srpska atletičarka Ivana Vuleta, koja je osvojila zlatnu medalju na nedavno završenom Svetskom prvenstvu, nije prisustvovala slavlju povodom srebrne medalje košarkaša na Mundobasketu. Uz ekipu Svetislava Pešića, na balkonu Gradske… »
"Ja samo ne idem nigde nepozvana": Oglasila se Ivana Vuleta povodom slavlja srpskih sportista

"Ja samo ne idem nigde nepozvana": Oglasila se Ivana Vuleta povodom slavlja srpskih sportista

Mondo 14.09.2023
Srpska atletičarka Ivana Vuleta oglasila se na svom Tviteru. Srpska atletičarka Ivana Vuleta oglasila se na svom Tviteru. U utorak uveče na balkonu Gradske Skupštine organizovan je doček za srebrne košarkaše, zlatne basketaše i najboljeg srpskog… »
Zašto Ivana Vuleta nije bila na dočeku: Ne idem nepozvana…

Zašto Ivana Vuleta nije bila na dočeku: Ne idem nepozvana…

Sport klub 14.09.2023
Svetska šampionka boravila je i trenirala u Novom Sadu u vreme dočeka košarkaša, tako da definitivno nije bila sprečena. „Ja samo ne idem nigde nepozvana, između ostalog“. Ovako je glasio odgovor svetske šampionke Ivane Vulete na spekulacije u… »
Ivana Vuleta o izostanku sa balkona: "Ne idem nepozvana"

Ivana Vuleta o izostanku sa balkona: "Ne idem nepozvana"

Sportske.net 14.09.2023
Prelep kraj leta pričinili su nam srpski sportisti, individualci i timovi. Kulminacija je bio spektakularan doček košarkaša, basketaša tri na tri i Novaka Đokovića na balkonu Gradske skupštine. Pokrenula se ujedno tema zašto nema odbojkašica… »
Sve se može kad se Srbi slože! Balkon i proslava rasplamsali olimpijsku vatru: Zbog čega "orlovi" mogu da pomere granicu u…

Sve se može kad se Srbi slože! Balkon i proslava rasplamsali olimpijsku vatru: Zbog čega "orlovi" mogu da pomere granicu u…

Kurir 14.09.2023
Košarkaši Srbije vratili su se iz Manile kao heroji! Nije četa Svetislava Pešića na Mundobasket otišla sa velikim ambicijama, ali je osvojila srebrnu medalju, pa im je priređen i šampionski doček. Na čuvenom balkonu pojavili su se zajedno sa… »

Vesti dana »