Povezane vesti

Selektor Hrvatske: Normalno je da navijam za Srbiju protiv Nigerije, za koga bi trebalo?

Selektor Hrvatske: Normalno je da navijam za Srbiju protiv Nigerije, za koga bi trebalo?

Sportski žurnal 14.09.2023
Nikad nisam loše govorio o Srbiji. Rekao sam jednom da ih ne želim u grupi. Pa, normalno je da želim Škotsku, koju ćemo pobediti, a ne Srbiju koja je jaka - naglasio je Dalić. Simposar, sportski simpozijum u Sarajevu, čedo našeg kolege novinara… »
Dalić iskreno: "Normalno je da navijam za Srbiju protiv Nigerije, pa za koga bih trebalo?"

Dalić iskreno: "Normalno je da navijam za Srbiju protiv Nigerije, pa za koga bih trebalo?"

Sportske.net 14.09.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić govorio je na sportskom skupu Simpsonijum u Sarajevu i o timu Srbije. "Srbija ima skoro podjednaku ekipu kao mi, ali nešto joj fali. Mi smo se dobro posložili na svim nivoima i tad su počeli… »
Hrvatski selektor: Normalno je da ću navijati za Srbiju kad igra protiv Nigerije, nego za koga ću

Hrvatski selektor: Normalno je da ću navijati za Srbiju kad igra protiv Nigerije, nego za koga ću

Danas 14.09.2023
U Sarajevu, gde se održava 12. sportski simpozijum „Simposar“, jedan od govornika bio je Zlatko Dalić, selektor hrvatske fudbalske reprezentacije. Obrazlažući fenomen nacionalnog tima koji je s njim bio svetski viceprvak u Rusiji 2018, a treći u… »
Normalno da navijam za Srbiju! Pa za koga treba? Region bruji o izjavi Hrvata - posebno hvalio Piksija!

Normalno da navijam za Srbiju! Pa za koga treba? Region bruji o izjavi Hrvata - posebno hvalio Piksija!

Mondo 14.09.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić otvoreno je govorio šta misli o srpskoj reprezentaciji, kao i za koga navija kada igraju države iz regiona na takmičenjima. Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić otvoreno je… »

Vesti dana »