Povezane vesti

Vučević uručio pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije (foto)

Vučević uručio pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije (foto)

Dnevnik 14.09.2023
KRALjEVO: Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević uručio je danas u kraljevačkoj kasarni “Ribnica” pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije, nakon čega je prisustvovao obeležavanju Dana Vojne policije. U konkurenciji… »
Vučević uručio pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije

Vučević uručio pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije

RTV 14.09.2023
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević uručio je danas u kraljevačkoj kasarni “Ribnica” pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije, nakon čega je prisustvovao obeležavanju Dana Vojne policije. U konkurenciji… »
"Ponosan sam što imamo ovakve momke i devojke": Ministar Vučević na takmičenju jedinica Vojne policije

"Ponosan sam što imamo ovakve momke i devojke": Ministar Vučević na takmičenju jedinica Vojne policije

Telegraf 14.09.2023
Svakome od vas ko je uzeo bar deo učešća u ovom takmičenju ide moje iskreno divljenje, poručio je ministar. Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević uručio je danas u kraljevačkoj kasarni “Ribnica” pehar pobednicima takmičenja… »
Ministar Vučević uručio pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije

Ministar Vučević uručio pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije

Dnevnik 14.09.2023
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević uručio je danas u kraljevačkoj kasarni “Ribnica” pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije, nakon čega je prisustvovao obeležavanju Dana Vojne policije. U konkurenciji devet… »
Ministar Vučević uručio pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije

Ministar Vučević uručio pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije

Kurir 14.09.2023
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević uručio je danas u kraljevačkoj kasarni “Ribnica” pehar pobednicima takmičenja jedinica Vojne policije, nakon čega je prisustvovao obeležavanju Dana Vojne policije. U konkurenciji devet… »

Vesti dana »