Povezane vesti

"Stanivuković me je istraživao i pronašao neke slike": Breskvica o zabrani nastupa u Banjaluci:"Trudim se da budem primer"

"Stanivuković me je istraživao i pronašao neke slike": Breskvica o zabrani nastupa u Banjaluci:"Trudim se da budem primer"

Blic 14.09.2023
Pevačica Anđela Ignjatović poznatija kao Breskvica progovorila o zabrani gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića da peva u tom gradu. - Bila sam jako iznenađena tom odlukom, jer ne vidim zašto bi neko bilo gde nekoga zabranio. U redu mi je… »
Breskvica o zabrani nastupa u Banjaluci: Trudim se da budem primer

Breskvica o zabrani nastupa u Banjaluci: Trudim se da budem primer

Vesti online 14.09.2023
Pevačica Anđela Ignjatović poznatija kao Breskvica progovorila je o zabrani gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića da peva u tom gradu. – Bila sam jako iznenađena tom odlukom, jer ne vidim zašto bi neko bilo gde nekoga zabranio. U redu mi… »
Breskvica prvi put o zabrani nastupa srpskih izvođača u Banjoj Luci: „Nikome nije jasno zašto sam se ja našla na toj…

Breskvica prvi put o zabrani nastupa srpskih izvođača u Banjoj Luci: „Nikome nije jasno zašto sam se ja našla na toj…

Nova 14.09.2023
Pevačica ističe da su na njenim nastupima česti gosti u publici roditelji sa decom, te da je to dokaz da u njenom liku i delu nema ničega vulgarnog i neprimerenog. Gradonačelnik Banja Luke nedavno je zabranio nastup nekoliko izvođača iz Srbije… »
Njegovo mišljenje mi nije bitno! Breskvica prvi put o zabrani i Stanivukoviću - "Roditelji dovode decu na moje nastupe!"

Njegovo mišljenje mi nije bitno! Breskvica prvi put o zabrani i Stanivukoviću - "Roditelji dovode decu na moje nastupe!"

Mondo 14.09.2023
Anđela Ignjatović Breskvica prvi put se oglasila nakon što je dobila zabranu da nastupa u Banjaluci. Anđela Ignjatović Breskvica prvi put se oglasila nakon što je dobila zabranu da nastupa u Banjaluci. Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković… »
"Stanivuković me je istraživao pa pronašao neke slike" Breskvica o zabrani nastupa u Banjaluci: Ne znam zašto sam na toj…

"Stanivuković me je istraživao pa pronašao neke slike" Breskvica o zabrani nastupa u Banjaluci: Ne znam zašto sam na toj…

Kurir 14.09.2023
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković nedavno je doneo zabranu o nastupima za nekoliko srpskih izvođača u tom gradu, među kojima je i Anđela Ignjatović Breskvica. Pevačica je prvi put javno progovorila o zabrani i otkrila da li je… »

Vesti dana »