Povezane vesti

"Kada treba da budem zmija, onda sam zmijanac": Nikolija Jovanović otvoreno o internet nasilju, poručila jedno

"Kada treba da budem zmija, onda sam zmijanac": Nikolija Jovanović otvoreno o internet nasilju, poručila jedno

Blic 14.09.2023
Internet nasilje jedan je od velikih problema današnjice. Veoma je zastušljen, kako među osobama koje nisu javne ličnosti, tako i među poznatima, ali o tome retko ko govori. Pevačica Nikolija Jovanović odlučila je da otkrije svoja nemila iskustva… »
Govorili da sam muško, ružna, životinja! Nikolija otkrila šta su joj sve pisali: Tada nisam Jovanović, već zmijanac!

Govorili da sam muško, ružna, životinja! Nikolija otkrila šta su joj sve pisali: Tada nisam Jovanović, već zmijanac!

Mondo 14.09.2023
Pevačica Nikolija Jovanović odlučila je da otkrije svoja iskustva na ovu temu, pa je istakla kako se nosi sa tim. Pevačica Nikolija Jovanović odlučila je da otkrije svoja iskustva na ovu temu, pa je istakla kako se nosi sa tim. Internet nasilje… »
"Kad trebam da budem zmija, onda sam zmijanac!" Nikolija progovorila o internet nasilju: Govorili su da sam muško…

"Kad trebam da budem zmija, onda sam zmijanac!" Nikolija progovorila o internet nasilju: Govorili su da sam muško…

Kurir 14.09.2023
Internet nasilje sve je prisutnije i kod javnih ličnosti koje često moraju da čitaju ružne i negativne komentare na svoj račun. Neki se s tme ne nose kako treba, dok drugi jednostavno ignorišu takve komentare. Upravo o tome je pričala i Nikolija… »

Vesti dana »