Povezane vesti
Više od 230 uhapšenih u Albaniji zbog sumnje da su dilovali drogu u blizini škola
Blic 14.09.2023
Vlasti u Albaniji uhapsile su danas 233 osobe u okviru operacije protiv distribucije droge. Prema njihovim navodima, traga se za još 82 osobe. Istog dana odobrena su rešenja za pretres 356 objekata. Prema rečima direktora Državne policije Muhameta… »
U Albaniji više od 230 uhapšenih zbog sumnje da su dilali drogu u blizini škola
Slobodna Evropa 14.09.2023
Vlasti u Albaniji uhapsile su u četvrtak 233 osobe u okviru operacije protiv distribucije droge. Prema njihovim navodima, traga se za još 82 osobe. Istog dana odobrena su rešenja za pretres 356 objekata. Prema rečima direktora Državne policije Muhameta… »
Vesti dana »

Tramp Putinu u ruke predao melanijino pismo! Zvaničnici Bele kuće otkrili za Rojters šta se desilo na samitu na Aljasci (foto, video)
Kurir pre 29 minutajoš 25 povezanih

Putin i Tramp nastavili razgovore nakon prve, dvoipočasovne runde pregovora
Beta pre 6 satijoš 9 povezanih

„Koga čuvate“ i „idite na Kosovo“ – parole su demonstranata policiji ispred sedišta leskovačkih naprednjaka
Jugmedia pre 6 satijoš 6 povezanih