Povezane vesti

„Bivšu ženu sam prevario sa njenim bratom od strica, on se baš fino ljubi s jezikom“

„Bivšu ženu sam prevario sa njenim bratom od strica, on se baš fino ljubi s jezikom“

Nova 15.09.2023
Pevač potvrdio tvrdnje da je bivšu ženu prevario sa njenim bratom od strica. Bojan Tomović je nakon osam godina medijske pauze odlučio da prekine medijsku tišinu i u našoj emisiji „ Ispovest“ otvoreno progovori o svom životu i karijeri… »
Na ženine oči se ljubio sa njenim bratom: Šok ispovest pevača koji je harao estradom! Tomović progovorio o skandaloznoj…

Na ženine oči se ljubio sa njenim bratom: Šok ispovest pevača koji je harao estradom! Tomović progovorio o skandaloznoj…

Kurir 15.09.2023
Bojan Tomović bio je jedan od najpopularnijih dvehiljaditih godina, a publika ga je zavolela zbog hitova "Na distanci", "Plava motorola", "Nokia", "Jugić", "Sanja, Sanja" i mnogih drugih. Ipak, iako su mu mnogi predviđali ozbiljnu muzičku karijeru, u… »
"Bivšu ženu sam prevario sa njenim bratom": Šok ispovest našeg pevača: "On se baš fino ljubi"

"Bivšu ženu sam prevario sa njenim bratom": Šok ispovest našeg pevača: "On se baš fino ljubi"

Blic 15.09.2023
Pevač Bojan Tomović bio je jedan od najpopularnijih dvehiljaditih godina, a publika ga je zavolela zbog hitova "Na distanci", "Plava motorola", "Nokia", "Jugić", "Sanja, Sanja" i mnogih drugih. Ipak, iako su mu mnogi predviđali ozbiljnu muzičku… »

Vesti dana »