Povezane vesti

„Borila sam se 15 godina“: Mira Škorić iskreno o najtežim trenucima i borbi sa teškom bolešću

„Borila sam se 15 godina“: Mira Škorić iskreno o najtežim trenucima i borbi sa teškom bolešću

Nova 15.09.2023
Mira Škorić otvoreno je govorila o svojoj borbi sa karcinomom štitne žlezde, koja je trajala više od 15 godina. Kako je objasnila, tokom pandemije koronavirusa retko je napuštala svoj dom, jer je svaka vrsta prehlade ili infekcije mogla… »
"Osećala sam umor, ignorisala simptome i onda me je sačekala dijagnoza": Mira Škorić o borbi sa kancerom: "Odbijala sam da…

"Osećala sam umor, ignorisala simptome i onda me je sačekala dijagnoza": Mira Škorić o borbi sa kancerom: "Odbijala sam da…

Blic 15.09.2023
Pevačica Mira Škorić godinama je vodila borbu sa opakom bolešću iz koje je izašla kao pobednik. Mira je, naime, jednom prilikom otvoreno govorila o svojoj borbi sa karcinomom štitne žlezde, koja je trajala više od petnaest godina. - Čitav život… »
Odbijala sam da poverujem da imam kancer, borila sam se 15 godina! Mira Škorić iskreno o opakoj bolesti i najtežim trenucima

Odbijala sam da poverujem da imam kancer, borila sam se 15 godina! Mira Škorić iskreno o opakoj bolesti i najtežim trenucima

Kurir 15.09.2023
Mira Škorić otvoreno je govorila o svojoj borbi sa karcinomom štitne žlezde, koja je trajala više od petnaest godina. Kako je objasnila, tokom pandemije koronavirusa retko je napuštala svoj dom, jer je svaka vrsta prehlade ili infekcije mogla… »

Vesti dana »