Povezane vesti

Čime se bavi Đorđe Đoković? Pričaju da živi od Novakovog novca, a evo šta sve poseduje - "Želeo sam da budem svoj…

Čime se bavi Đorđe Đoković? Pričaju da živi od Novakovog novca, a evo šta sve poseduje - "Želeo sam da budem svoj…

Mondo 15.09.2023
Mlađi brat Novaka Đokovića, Đorđe Đoković, reagovao je na komentare da živi od porodične slave i novca svog brata. Mlađi brat Novaka Đokovića, Đorđe Đoković, reagovao je na komentare da živi od porodične slave i novca svog brata… »
Šta sve poseduje Đorđe Đoković: Pričaju da živim od Novakovog novca! A on direktor turnira i vlasnik nekoliko firmi u…

Šta sve poseduje Đorđe Đoković: Pričaju da živim od Novakovog novca! A on direktor turnira i vlasnik nekoliko firmi u…

Kurir 15.09.2023
Đorđe Đoković ističe da je oduvek maštao da bude svoj čovek i da ostvari uspehe za koje će moći da kaže da su njegovi. Na priče da živi na račun svog brata Novaka Đokovića se, kako kaže, ne obazire. - Odmalena sam želeo da budem svoj… »
Šta sve poseduje Đorđe Đoković: Ima nekoliko firmi u inostranstvu, ali to nije sve: "Svi pričaju da živim od slave i…

Šta sve poseduje Đorđe Đoković: Ima nekoliko firmi u inostranstvu, ali to nije sve: "Svi pričaju da živim od slave i…

Blic 15.09.2023
Đorđe Đoković ističe da je oduvek maštao da bude svoj čovek i da ostvari uspehe za koje će moći da kaže da su njegovi. - Odmalena sam želeo da budem svoj čovek, da ceo život vredno radim i zaradim svaki dinar. Često čujem kako pričaju da… »

Vesti dana »