Povezane vesti

300.000 Ruskih dobrovoljaca čeka da uđe u Ukrajinu! Putin: Spremni su da žrtvuju živote u interesu svoje otadžbine!

300.000 Ruskih dobrovoljaca čeka da uđe u Ukrajinu! Putin: Spremni su da žrtvuju živote u interesu svoje otadžbine!

Kurir 15.09.2023
Već 300.000 dobrovoljaca prijavilo se za učešće u specijalnoj operaciji, rekao je ruski predsednik Vladimir Putin tokom sastanka sa beloruskim kolegom Aleksandrom Lukašenkom. - Rekao sam pre par dana da su muškarci, naši vojnici, potpisali… »
Putin: Rusija je spremna

Putin: Rusija je spremna

Politika 15.09.2023
MOSKVA – Rusija nikad nije odbila da pregovara o Ukrajini, a ako to druga strana želi, onda to treba i da kaže, rekao je danas ruski predsednik Vladimir Putin. „Već sam rekao: nikad nismo odbili da pregovaramo. Dakle, ako druga strana to želi… »
Iznenađenje za sve! Putin spreman na pregovore, sad je to javno rekao

Iznenađenje za sve! Putin spreman na pregovore, sad je to javno rekao

Pravda 15.09.2023
Rusija nikad nije odbila da pregovara o Ukrajini, a ako to druga strana želi, onda to treba i da kaže, rekao je danas ruski predsednik Vladimir Putin. „Već sam rekao: nikad nismo odbili da pregovaramo. Dakle, ako druga strana to želi, neka to kažu… »
Putin: Ukrajina da iskaže volju za pregovore, Rusija je spremna

Putin: Ukrajina da iskaže volju za pregovore, Rusija je spremna

RTV 15.09.2023
MOSKVA - Rusija nikad nije odbila da pregovara o Ukrajini, a ako to druga strana želi, onda to treba i da kaže, rekao je danas ruski predsednik Vladimir Putin. "Već sam rekao: nikad nismo odbili da pregovaramo. Dakle, ako druga strana to želi, neka to… »

Vesti dana »