Povezane vesti
Abazović očekuje da slučaj "tunel" bude rešen u kratkom roku
Euronews 15.09.2023
Predsedik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je danas nakon sednice Veća za nacionalnu bezbednost da aktivnosti Uprave policije, Agencije za nacionalnu bezbednost i tužilaštva daju dobre rezultate i da očekuje da slučaj provale… »
Abazović o slučaju provale u depo Višeg suda: Iz sata u sat se menja situacija, očekujem da slučaj bude rešen u kratkom roku…
RTS 15.09.2023
Predsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je nakon sednice Veća za nacionalnu bezbednost da aktivnosti Uprave policije, Agencije za nacionalnu bezbednost i tužilaštva daju dobre rezultate i da očekuje da slučaj provale u… »
Zasedao crnogorski Savet za bezbednost, Abazović o detaljima provale u depo
N1 Info 15.09.2023
Predsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović saopštio je da aktivnosti Uprave policije, Agencije za nacionalnu bezbednost i tužilaštva daju dobre rezultate i da očekuje da se slučaj provale u depo Višeg suda u Podgorici u veoma kratkom roku reši, kao i da… »
Abazović očekuje da slučaj „tunel” bude rešen u kratkom roku
Politika 15.09.2023
PODGORICA – Predsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je danas nakon sednice Veća za nacionalnu bezbednost da aktivnosti Uprave policije, Agencije za nacionalnu bezbednost i tužilaštva daju dobre rezultate i da očekuje da… »
Vesti dana »
(Video) "Amerika je izvela snažan i smrtonosan udar" Tramp se hitno oglasio nakon napada, pa poručio: "Srećan Božić svima, uključujući i mrtve teroriste"
Blic pre 36 minutajoš 32 povezane
VIDEO Jokić sa 56 poena razneo Minesotu u božićnoj drami: Ovakvog košarkaša istorija ne pamti, Nikola na nestvaran način rešio meč
Nova pre 36 minutajoš 50 povezanih
U nedelju uklanjanje bombe iz Drugog svetskog rata u centru grada, MUP objavio šta građeni treba da urade
Blic pre 1 satjoš 21 povezana
U Srbiji danas umereno do potpuno oblačno, temperatura do pet stepeni
Euronews pre 2 satajoš 17 povezanih





