Povezane vesti

Sam se nominovao za “tim snova” u Parizu: Ako me izostavite igraću za Tajvan i zabiću vam 85 poena

Sam se nominovao za “tim snova” u Parizu: Ako me izostavite igraću za Tajvan i zabiću vam 85 poena

Sportski žurnal 15.09.2023
Dvajt Hauard je sa selekcijom SAD 2006. bio bronzani na SP i 2008. zlatni na OI u Pekingu. Četvrto mesto na Mundobasketu neočekivano je uzborkalo strasti kod NBA zvezda. Brzopotezno je počeo da se sklapa tim za Igre u Parizu 2024. Navodno je onaj koji… »
Košarkaši Srbije peti na FIBA rang-listi

Košarkaši Srbije peti na FIBA rang-listi

Politika 15.09.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije popela se za jedno mesto i na danas objavljenoj rang-listi Međunarodne košarkaške federacije (FIBA) zauzima peto mesto. Srbija je osvojila srebrnu medalju na nedavno završenom Svetskom prvenstvu na Filipinima, u… »
Orlovi peti na rang-listi FIBA, Amerika se vratila na prvo mesto

Orlovi peti na rang-listi FIBA, Amerika se vratila na prvo mesto

Sportski žurnal 15.09.2023
Novi svetski šampion selekcija Nemačke napredovala je za osam pozicija i sada je treća. Košarkaška reprezentacija Srbije popela se za jedno mesto i na danas objavljenoj rang-listi Međunarodne košarkaške federacije (FIBA) zauzima peto mesto. Srbija… »
Nekadašnji centar američke reprezentacije: ''Ako me ne pozovete na Olimpijske igre, igraću za Tajvan i daću vam 85 poena''

Nekadašnji centar američke reprezentacije: ''Ako me ne pozovete na Olimpijske igre, igraću za Tajvan i daću vam 85 poena''

Večernje novosti 15.09.2023
KOŠARKAŠKA reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država bila je favorit za osvajanje proteklog Svetskog prvenstva u košarci, ali završila je tek na četvrtom mestu, iza Nemačke, Srbije i Kanade. Amerikanci su zbog toga najavili da će na sledeće… »
Prvak treći na rang-listi FIBA, a vicešampion peti

Prvak treći na rang-listi FIBA, a vicešampion peti

Danas 15.09.2023
Srbija se popela za jedno mesto na rang-listi Međunarodne košarkaške federacije (FIBA) i sada je peta. Srbija je osvojila srebrnu medalju na nedavno završenom Svetskom prvenstvu na Filipinima, u Japanu i Indoneziji, što joj je donelo petu poziciju na… »
Srbija opet u top 5 na svetu! FIBA se oglasila posle Mundobasketa - čudesan skok najvećeg iznenađenja u Manili

Srbija opet u top 5 na svetu! FIBA se oglasila posle Mundobasketa - čudesan skok najvećeg iznenađenja u Manili

Mondo 15.09.2023
Ovako izgleda nova FIBA rang-lista. Ovako izgleda nova FIBA rang-lista. Međunarodna košarkaška asocijacija (" FIBA"), objaviila je najnoviju rang-listu reprezentacija, na kojoj je Srbija napredovala i ponovo ušla među najboljih pet timova na svetu… »
Neverovatna FIBA rang-lista - SAD prve, Nemačka treća, a gde je Srbija?

Neverovatna FIBA rang-lista - SAD prve, Nemačka treća, a gde je Srbija?

Sportske.net 15.09.2023
Košarkaška reprezentacija Nemačke osovjila je nedavno završeno Svetsko prvenstvo, ali to očigledno nije bilo dovoljno da zauzme prvo mesto na najnovijoj FIBA rang-listi reprezentacija. Ne znamo kako, ali su Sjedinjene Američke Države, iako tek… »
FIBA ponovo potcenjuje srpske košarkaše Na novoj listi "orlovi" ni u top četiri

FIBA ponovo potcenjuje srpske košarkaše Na novoj listi "orlovi" ni u top četiri

Dnevnik 15.09.2023
Međunarodna košarkaška federacija (FIBA) objavila je najnoviju rang listu reprezentacija, na kojoj se Srbija nalazi tek na petom mestu, uprkos tome što je na prethodnom Svetskom prvenstvu zauzela drugu poziciju. Srbija je napredovala za jedno mesto, u… »
FIBA rang lista: Srbija peta, Amerika se vratila na vrh

FIBA rang lista: Srbija peta, Amerika se vratila na vrh

Sport klub 15.09.2023
FIBA je objavila novu rang listu nakon Svetskog prvenstva, a na prvu poziciju vratile su se Sjedinjene Američke Države. Srbija je na petom mestu. Na poslednja tri velika turnira tri prethodna leta SAD su se vratile na vrh liste sa 786.6 bodova. Na… »

Vesti dana »