Povezane vesti

Crveno-beli predstavili Šerifa, otkrio sa kojim bivšim igračem Zvezde je odrastao u istoj ulici u Senegalu (video)

Crveno-beli predstavili Šerifa, otkrio sa kojim bivšim igračem Zvezde je odrastao u istoj ulici u Senegalu (video)

Sportski žurnal 15.09.2023
Šerif Endiaje predstavljen na Marakani. Dosadašnji fudbaler turske Adane Šerif Endiaje potpisao je trogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom. Kako je danas saopštio beogradski klub, 27-godišnji senegalski napadač potpisao je trogodišnji ugovor, uz… »
Endiaje: Srećan sam što sam ovde, motiv je Liga šampiona

Endiaje: Srećan sam što sam ovde, motiv je Liga šampiona

Politika 15.09.2023
Novi fudbaler Crvene zvezde Šerif Endiaje istakao je danas, prilikom predstavljanja u medija centru stadiona „Rajko Mitić” da je došao u srpski klub motivisan Ligom šampiona. On je parafirao ugovor na tri sezone, uz mogućnost produžetka na još… »
Šerif u Zvezdi: Endiaje ističe da mu je Mbođ ukazao i na gostoljubivost srpskog naroda

Šerif u Zvezdi: Endiaje ističe da mu je Mbođ ukazao i na gostoljubivost srpskog naroda

Danas 15.09.2023
Senegalski napadač Šerif Endiaje (27), doskorašnji igrač Adane u Turskoj, potpisao je ugovor na tri godine sa srpskim fudbalskim šampionom Crvenom zvezdom. „Srećan sam što sam ovde. Zaista sam zadovoljan onim što sam video od Crvene zvezde. Imao… »
VIDEO Zvezda predstavila novog napadača: Šerif na Marakani, odbio dve ponude zbog crveno-belih

VIDEO Zvezda predstavila novog napadača: Šerif na Marakani, odbio dve ponude zbog crveno-belih

Nova 15.09.2023
Velika su očekivanja od novog pojačanja Nova devetka Crvene zvezde je Šerif Endiaje, koji je potpisao trogodišnji ugovor uz mogućnost produžetka saradnje na još sezonu. Ndiaje je u petak predstavljen u Medija centru stadiona „Rajko Mitić“, a… »

Vesti dana »