Povezane vesti

Ovacije na premijeri filma „Što se bore misli moje“ u Kragujevcu

Ovacije na premijeri filma „Što se bore misli moje“ u Kragujevcu

RTK 16.09.2023
U okviru obeležavanja 200 godina od rođenja kneza Mihaila Obrenovića, na Šumadija sajmu održana je svečana projekcija filma „Što se bore misli moje“ reditelja Milorada Milinkovića. Ovaj filmski projekat bio je 10 godina u razradi i prati vreme… »
OVACIJE na specijalnoj projekciji filma “Što se bore misli moje” na Šumadija sajmu (FOTO)

OVACIJE na specijalnoj projekciji filma “Što se bore misli moje” na Šumadija sajmu (FOTO)

InfoKG 16.09.2023
Svečana projekcija filma “Što se bore misli moje” održana je sinoć u hali Šumadija sajma, povodom obeležavanja dva veka od rođenja kneza Mihaila Obrenovića. “Sasvim je slučajno ispalo da film završimo u periodu obeležavanja… »
Ovacije na specijalnoj projekciji filma „Što se bore misli moje“ Milorada Milinkovića u Kragujevcu

Ovacije na specijalnoj projekciji filma „Što se bore misli moje“ Milorada Milinkovića u Kragujevcu

Glas Šumadije 16.09.2023
Uz ovacije publike i poklon ekipe filma večeras je u Kragujevcu u prepunoj hali Šumadija sajam održana specijalna projekcija filma „Što se bore misli moje“ u režiji Milorada Milinkovića. Premijera u Kragujevcu upriličena je povodom… »
Prijem za glumce i autorsku ekipu filma Što se bore misli moje

Prijem za glumce i autorsku ekipu filma Što se bore misli moje

U centar 16.09.2023
Kragujevačka publika sinoć je imala priliku da u hali Šumadija sajma pogleda svečanu projekciju filma Što se bore misli moje koja se u organizaciji Doma omladine, a pod pokroviteljvom Grada Kragujevca, prikazuje povodom obeležavanja dva veka od… »
Prijem za glumce i autorsku ekipu filma „Što se bore misli moje“

Prijem za glumce i autorsku ekipu filma „Što se bore misli moje“

Glas Šumadije 16.09.2023
Kragujevačka publika večeras ima priliku da u hali Šumadija sajma pogleda svečanu projekciju filma Što se bore misli moje koja se u organizaciji Doma omladine, a pod pokroviteljvom Grada Kragujevca, prikazuje povodom obeležavanja dva veka od… »
Milinković oduševio Kragujevčane – ovacije na projekciji filma „Što se bore misli moje“

Milinković oduševio Kragujevčane – ovacije na projekciji filma „Što se bore misli moje“

Kragujevac Press 16.09.2023
Uz ovacije publike i poklon ekipe filma večeras je u Kragujevcu u prepunoj hali Šumadija sajam održana specijalna projekcija filma „Što se bore misli moje“ u režiji Milorada Milinkovića. Premijera u Kragujevcu upriličena je povodom… »
Prijem za glumce i autorsku ekipu filma Što se bore misli moje

Prijem za glumce i autorsku ekipu filma Što se bore misli moje

Veliki park 16.09.2023
Kragujevačka publika imala je priliku da u hali Šumadija sajma pogleda svečanu projekciju filma Što se bore misli moje koja se u organizaciji Doma omladine, a pod pokroviteljvom Grada Kragujevca, prikazuje povodom obeležavanja dva veka od rođenja… »
Ovacije na specijalnoj projekciji filma "Što se bore misli moje" Milorada Milinkovića u Kragujevcu

Ovacije na specijalnoj projekciji filma "Što se bore misli moje" Milorada Milinkovića u Kragujevcu

Telegraf 16.09.2023
"Jako je važno što Kragujevac obeležava 200 godina od rođenja jednog od najvažnijih i najtragičnijih vladara koje smo imali", rekao je reditelj. Uz ovacije publike i poklon ekipe filma večeras je u Kragujevcu u prepunoj hali Šumadija sajam… »

Vesti dana »