Povezane vesti

"Hoćete dokaz da Aneli vara naciju?" Nove tvrdnje o kontroverznoj učesnici razdrmale javnost: "Još tad je potpisala ugovor…

"Hoćete dokaz da Aneli vara naciju?" Nove tvrdnje o kontroverznoj učesnici razdrmale javnost: "Još tad je potpisala ugovor…

Kurir 16.09.2023
Asmin Durdžić, bivši verenik starlete Stanije Dobrojević, ne prestaje da iznosi šok tvrdnje o bivšoj supruzi, zadrugarki Aneli Ahmić, a izuzetak nije bio ni današnji dan. - Hoćete li dokaz da sestre Ahmić varaju celu naciju? Aneli je potpisala… »
"Aneli je još tad potpisala ugovor sa zadrugom": Isplivale nove tvrdnje o kontroverznoj učesnici "Elite": "Hoćete dokaz da…

"Aneli je još tad potpisala ugovor sa zadrugom": Isplivale nove tvrdnje o kontroverznoj učesnici "Elite": "Hoćete dokaz da…

Blic 16.09.2023
Asmin Durdžić, bivši verenik starlete Stanije Dobrojević, ne prestaje da iznosi šok tvrdnje o bivšoj supruzi, zadrugarki Aneli Ahmić, a izuzetak nije bio ni današnji dan. - Hoćete li dokaz da sestre Ahmić varaju celu naciju? Aneli je potpisala… »
"Dao sam joj: 20.000 evra i auto od 60.000" Asmin izneo nove šok optužbe protiv Aneli, tvrdi da je bio žrtva ucene

"Dao sam joj: 20.000 evra i auto od 60.000" Asmin izneo nove šok optužbe protiv Aneli, tvrdi da je bio žrtva ucene

Blic 16.09.2023
Asmin Durdžić ne prestaje da iznosi dokaze protiv svoje bivše supruge Aneli Ahmić, koja je u rijalitiju "Zadruga 7 elita" optužila starletu Staniju Dobrojević da mu je rasturila brak sa njim. On tvrdi da nikada nije bio u braku sa njom, već da… »
Prvo oglašavanje asmina za Kurir Potpuno razbucao Aneli, dostavio neoborive dokaze, bićete šokirani koliko joj je novca dao…

Prvo oglašavanje asmina za Kurir Potpuno razbucao Aneli, dostavio neoborive dokaze, bićete šokirani koliko joj je novca dao…

Kurir 16.09.2023
Biznismen, Asmin Durdžić, glavna je tema celog reagiona već danima. Njegova bivša devojka, Aneli Ahmić, iz dana u dan govori o njihovom odnosu i iznosi tvrdnje koje Asmin vrlo često negira i demantuje dokazima. Biznismen se sada oglasio za Kurir i… »
Haos i lom: Isplivale privatne fotke Aneli, a Asmin tvrdi: "Nisu imali toalet zbog siromaštva, uložio sam u kuću 43.000…

Haos i lom: Isplivale privatne fotke Aneli, a Asmin tvrdi: "Nisu imali toalet zbog siromaštva, uložio sam u kuću 43.000…

Blic 15.09.2023
Aneli Ahmić u rijalitiju "Zadruga" rekla je javno u rijalitiju "Zadruga" kako ju je muž Asmin Durdžić ostavio zbog starlete Stanije Dobrojević. A sada je Durdžić istakao da njegova bivša nije živela u svili i kadifi sve dok se on nije pojavio u… »

Vesti dana »