Povezane vesti

„Mislila sam da ću umreti od tuge, bili su to sati ništavila, depresije, patnje“: Elena Karaman je otvoreno govorila o…

„Mislila sam da ću umreti od tuge, bili su to sati ništavila, depresije, patnje“: Elena Karaman je otvoreno govorila o…

Nova 16.09.2023
Ćerka Verice Rakočević, dizajnerka nameštaja Elena Karaman, oduvek je privlačila veliku pažnju. Ona je važila za veoma fatalnu ženu, a muškarci su devedesetih ludeli za njom. Ipak, početkom devedesetih udala njeno srce ukrao je Peđa Mijatović… »
"Peđa mijatović je ignorisao moju bolest": Elena Karić o bivšem mužu, životu u 35 kvadrata, pokojnom sinu i poznatoj…

"Peđa mijatović je ignorisao moju bolest": Elena Karić o bivšem mužu, životu u 35 kvadrata, pokojnom sinu i poznatoj…

Blic 16.09.2023
Dizajnerka enterijera i ćerka poznate modne kreatorke Verice Rakočević, Elena Karaman (Karić do razvoda sa Jugoslavom), otvoreno je pričala o nekadašnjem preseljenju u Valensiju, braku sa čuvenim fudbalerom Peđom Mijatovićem i gubitku sina. Njen… »
Bolna ispovest elene o smrti sina: Mislila sam da ću umreti od tuge što sam ostavila bolesno dete, imala sam suicidne misli

Bolna ispovest elene o smrti sina: Mislila sam da ću umreti od tuge što sam ostavila bolesno dete, imala sam suicidne misli

Kurir 16.09.2023
Elena Karaman Karić svojevremeno je otkrila kako je izgledalo preseljenje u Valensiju, brak sa Peđom Mijatovićem i gubitak sina. Ona je pre izvesnog vremena progovorila o braku sa fudbalerom Peđom Mijatovićem i bolesti sina Andreja koji je preminuo… »

Vesti dana »