Povezane vesti

Četvorica ga tukla bejzbol palicama, žrtva od ranije poznata policiji: Detalji ranjavanja muškarca na Voždovcu

Četvorica ga tukla bejzbol palicama, žrtva od ranije poznata policiji: Detalji ranjavanja muškarca na Voždovcu

Telegraf 16.09.2023
On tvrdi da su mu prišla četiri nepoznata muškarca. U Beogradu je sinoć prebijen i oštrim predmetom uboden M.P. (43) koji je od ranije poznat policiji. Prema njegovim rečima, prišla su mu četiri nepoznata lica, koja su nosila fantomku i bila… »
Prišli mu muškarci sa fantomkama i isprebijali ga palicom! Detalji napada na Voždovcu - jedan ga izbo nožem!

Prišli mu muškarci sa fantomkama i isprebijali ga palicom! Detalji napada na Voždovcu - jedan ga izbo nožem!

Mondo 16.09.2023
M.P. tvrdi da mu je jedan iz grupe zadao ubod oštirim predmetom u predelu leve podlaktice. M.P. tvrdi da mu je jedan iz grupe zadao ubod oštirim predmetom u predelu leve podlaktice. Na Voždovcu je večeras prebijen i oštrim predmetom uboden M.P. (43)… »
"Prišla mi četvorica sa fantomkama, tukli me bejzbolkama, a onda uboli": Žrtva brutalnog prebijanja odranije poznata…

"Prišla mi četvorica sa fantomkama, tukli me bejzbolkama, a onda uboli": Žrtva brutalnog prebijanja odranije poznata…

Kurir 16.09.2023
U Beogradu je večeras prebijen i oštrim predmetom uboden M.P. (43) koji je od ranije poznat policiji. Prema njegovim rečima, prišla su mu četiri nepoznata lica, koja su nosila fantomku i bila obučena u crno, a onda su mu bejzbol palicom zadala više… »

Vesti dana »