Povezane vesti

Bahar: Nismo u formi...

Bahar: Nismo u formi...

Sportski žurnal 17.09.2023
Poraz Zvezde na Banovom brdu. Barak Bahar, trener Crvene zvezde, bio je vidno nezadovoljan posle utakmice sa Čukaričkim: - Igračima je teško pao poraz. Prišli smo ozbiljno utakmici, bez obzira na Ligu šampiona. Želeli smo da pobeda bude uvod u… »
Trener fudbalera crvene Zvezde Barak Bahar neraspoložen posle poraza od čukaričkog u Superligi Srbije

Trener fudbalera crvene Zvezde Barak Bahar neraspoložen posle poraza od čukaričkog u Superligi Srbije

Dnevnik 17.09.2023
Iako se očekivalo da će fudbaleri Crvena zvezda nakon kiksa protiv Voždovca lako da savlada ostale rivale Čukarički ih je neprijatno iznenadio i naneo crveno-belima drugi poraz u Superligi Srbije 1:2. ,,Brđani" su odigrali hrabro i zanemarili su… »
Dok Baharova Zvezda gubi od Voždovca i Čuke, Dekijev Ferencvaroš dao osam ''komada''

Dok Baharova Zvezda gubi od Voždovca i Čuke, Dekijev Ferencvaroš dao osam ''komada''

Sportske.net 17.09.2023
Iako su tokom pripremnog perioda navijači Crvene zvezde bili u euforiji, pogotovo posle pobede od 5:0 nad Fiorentinom i verovali da je dolazak Baraka Bahara na mesto trenera ono što je Zvezdi nedostajalo, posle dva poraza u Superligi u samo sedam kola… »
Trener Crvene zvezde posle poraza od Čukaričkog: Žao mi je što nismo na nivou na kojem su naši navijači

Trener Crvene zvezde posle poraza od Čukaričkog: Žao mi je što nismo na nivou na kojem su naši navijači

Danas 17.09.2023
Trener crvene zvezde Barak Bahar rekao je posle utakmice u kojoj je njegov tim izgubio od Čukaričkog (2:1) u 7. kolu Superlige da mu je žao što njegov tim nije bio na nivou svojih navijača. – Ovo je drugi poraz u tri utakmice, dva puta smo izgubili… »
Trener Crvene zvezde posle poraza od Čukaričkog: Žao mi je što nismo na nivou na kojem su naši navijači

Trener Crvene zvezde posle poraza od Čukaričkog: Žao mi je što nismo na nivou na kojem su naši navijači

Danas 16.09.2023
Trener crvene zvezde Barak Bahar rekao je posle utakmice u kojoj je njegov tim izgubio od Čukaričkog (2:1) u 7. kolu Superlige da mu je žao što njegov tim nije bio na nivou svojih navijača. – Ovo je drugi poraz u tri utakmice, dva puta smo izgubili… »
Bahar nakon poraza od Čukaričkog: Dva puta smo izgubili, ovo je previše (VIDEO)

Bahar nakon poraza od Čukaričkog: Dva puta smo izgubili, ovo je previše (VIDEO)

Večernje novosti 16.09.2023
FUDBALERI Crvene zvezde poraženi su od Čukaričkog na Banovom brdu rezultatom 2:1, a nakon meča kratak je bio trener gostiju. M. Vukadinović Barak Bahar je pred kamerama Arena sporta bio kratak. - Dva puta smo izgubili. Ovo je previše. Ozbiljno smo… »

Vesti dana »