Povezane vesti

Ovo je jezivi motiv ubistva Stevice iz vlaškog dola: Kad se vratio iz Austrije zatekao užas! Bivša žena i deca ga ubili i…

Ovo je jezivi motiv ubistva Stevice iz vlaškog dola: Kad se vratio iz Austrije zatekao užas! Bivša žena i deca ga ubili i…

Kurir 17.09.2023
Motiv ubistva Stevice A. (56) iz sela Vlaški Do kod Požarevca, kako nezvanično saznaje Kurir, mogao bi da bude svađa koja je prethodila ovom monstruoznom zločinu, a koju je Stevica pokrenuo zbog kuće u koju je pustio bivšu ženu i decu, a od koje… »
Miletu i stevanu presudile žene i deca: Dva zločina u okolini Požarevca uznemirila javnost! Jedan spaljen, drugi raskomadan

Miletu i stevanu presudile žene i deca: Dva zločina u okolini Požarevca uznemirila javnost! Jedan spaljen, drugi raskomadan

Kurir 17.09.2023
Jezivi zločin koji su u selu Vlaški Do, kako se sumnja, počinili bivša supruga Ljiljana J., ćerka A.A. i sin kad su ubili i raskomadali Stevana A. meštane je podsetio na još jedno slično ubistvo u selu Dragovac kod Požarevca kad su majka i dva… »
"Zar da vozi raskomadanog: Oca?!" Muškarac koji se poslednji čuo sa ubijenim Stevanom otkriva: Majka i ćerka dan nakon…

"Zar da vozi raskomadanog: Oca?!" Muškarac koji se poslednji čuo sa ubijenim Stevanom otkriva: Majka i ćerka dan nakon…

Blic 17.09.2023
"Trebalo je da se vidim sa njim u utorak, da mu donesem prozor koji sam uradio u radionici. Međutim, nije mi se javljao na telefon danima, a kada sam otišao do njegove kuće ona je bila zaključana i nikog nije bilo. Pomislio sam je možda morao hitno… »
Monstruozno! Zločin po receptu belivukovog klana: Ubili Stevana, isekli telo mašinom, stavili u džak, palili dokaze...

Monstruozno! Zločin po receptu belivukovog klana: Ubili Stevana, isekli telo mašinom, stavili u džak, palili dokaze...

Kurir 17.09.2023
Policija uhapsila Ljiljanu J. i njenu ćerku A. A., dok se za sinom traga. Sumnja se da je Ljiljana na spavanju ubila Stevana Andrejića (56), posle čega su raskomadali telo i bacili ga, dok su tragove zločina pokušali da sakriju. Stravičan zločin… »

Vesti dana »