Povezane vesti
Za akciju Penzionerska kartica prijavilo se oko 600 kompanija Važno za penzionere
Dnevnik 17.09.2023
BEOGRAD: U okviru akcije Penzionerska kartica prijavilo se oko 600 kompanija, a Privredna komora Srbije (PKS) se prema rečima njenog predsednika Marka Čadeža od početka aktivno uključila u ovu akciju tako što je animirala privredu i organizovala… »
Čadež: Za akciju Penzionerska kartica prijavilo se oko 600 kompanija
Euronews 17.09.2023
U okviru akcije Penzionerska kartica prijavilo se oko 600 kompanija, a Privredna komora Srbije (PKS) se, prema rečima njenog predsednika Marka Čadeža od početka aktivno uključila u ovu akciju tako što je animirala privredu i organizovala prezentacije… »
Za akciju Penzionerska kartica prijavilo se oko 600 kompanija
Telegraf 17.09.2023
Ovo su vrste pogodnosti koje penzioneri u Srbiji mogu da koriste ubuduće. U okviru akcije Penzionerska kartica, prijavilo se oko 600 kompanija, a Privredna komora Srbije (PKS) se prema rečima njenog predsednika, Marka Čadeža, od početka aktivno uključila… »
Čadež: Za akciju Penzionerska kartica prijavilo se oko 600 kompanija
Insajder 17.09.2023
U okviru akcije Penzionerska kartica prijavilo se oko 600 kompanija, a Privredna komora Srbije (PKS) se prema rečima njenog predsednika Marka Čadeža od početka aktivno uključila u ovu akciju tako što je animirala privredu i organizovala prezentacije… »
Vesti dana »

N1 saznaje: Noćas u TOK počela saslušanja uhapšenih u slučaju "nadstrešnica": Saslušani Momirović i Šurlan
N1 Info pre 53 minutajoš 8 povezanih

Prva reakcija iz Rusije nakon trampove pretnje Na dolazak nuklearnih podmornica poručili samo jednu stvar
Alo pre 1 satjoš 8 povezanih

Haos na putevima u Hrvatskoj: Ogromne kolone širom zemlje, najduža ima 12 kilometara
Euronews pre 8 minutajoš 8 povezanih