Povezane vesti

Nov opasan trend zavladao među decom u Beogradu: "Ozbiljan problem imamo s klincima, preozbiljan" Jeziv snimak govori sve…

Nov opasan trend zavladao među decom u Beogradu: "Ozbiljan problem imamo s klincima, preozbiljan" Jeziv snimak govori sve…

Kurir 17.09.2023
Deca u Beogradu slučajne prolaznike i gradske autobuse namerno gađaju jabukama koje kupe u prodavnici, pijaci, ili prosto uberu sa grane! Nekada su to bila jaja, a danas jabuke i kamenje. Ni jedno, ni drugo, a vala ni treće nije normalno ponašanje… »
"Ozbiljan problem imamo sa decom": Ovo je novi trend među omladinom, da li su krive društvene mreže?

"Ozbiljan problem imamo sa decom": Ovo je novi trend među omladinom, da li su krive društvene mreže?

Telegraf 17.09.2023
Jeziv video pojavio se na društvenim mrežama. Na društvenim mrežama se pojavio snimak kako deca gađaju slučajne prolaznike i autobuse jabukama. Nakon niza vesti o novim Tik Tok trendovima, ne bi nas začudilo da je i ovo jedan od njih, ili je ipak u… »
"Osetila sam da me nešto jako pogodilo u glavu": Novi opasan trend među decom u Beogradu: "Ozbiljan problem imamo sa…

"Osetila sam da me nešto jako pogodilo u glavu": Novi opasan trend među decom u Beogradu: "Ozbiljan problem imamo sa…

Blic 17.09.2023
Deca u Beogradu slučajne prolaznike i autobuse namerno gađaju jabukama koje kupe u prodavnici, pijacu, ili prosto uberu sa grane! Nekada su to bila jaja, a danas jabuke i kamenje. Ni jedno, ni drugo, a vala ni treće nije normalno ponašanje dece… »

Vesti dana »