Povezane vesti

„Odlazi, odlazi“: Naprednjaci napravili sačekušu Milošu Jovanoviću (Novi DSS), prošao kroz „toplog zeca“

„Odlazi, odlazi“: Naprednjaci napravili sačekušu Milošu Jovanoviću (Novi DSS), prošao kroz „toplog zeca“

Nova 17.09.2023
Lider Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović posetio je Zrenjanin i Kikindu, gde su ih u centru tih gradova dočekale pristalice SNS-a, sprečavajući ih da razgovaraju s građanima. Situacija je u više trenutaka bila na ivici… »
Jovanović (Novi DSS): Ne bi me čudilo da Vučić ispadne kukavica i ne raspiše beogradske izbore

Jovanović (Novi DSS): Ne bi me čudilo da Vučić ispadne kukavica i ne raspiše beogradske izbore

Beta 17.09.2023
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (novi DSS) Miloš Jovanović izjavio je da ga "ne bi čudilo da se Aleksandar Vučić pokaže kao kukavica" i da ne raspiše izbore u Beogradu, iako je obećao da će oni biti održani. Jovanović je sa… »
Lider Novog DSS sumnja da je Vučić „kukavica“ i da neće raspisati beogradske izbore

Lider Novog DSS sumnja da je Vučić „kukavica“ i da neće raspisati beogradske izbore

Danas 17.09.2023
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije Miloš Jovanović izjavio je da ga „ne bi čudilo da se Aleksandar Vučić pokaže kao kukavica“ i da ne raspiše izbore u Beogradu, iako je obećao da će oni biti održani. Jovanović je sa poslanicima… »
"Važno je da se svi izbori održe što pre": Miloš Jovanović za "Blic" o Novom DSS, kampanji, potencijalnim partnerima i…

"Važno je da se svi izbori održe što pre": Miloš Jovanović za "Blic" o Novom DSS, kampanji, potencijalnim partnerima i…

Blic 17.09.2023
Čovek ima samo jednu otadžbinu i mislim da valja mreti tamo gde ste se i rodili. I to važi i za nas i za našu decu, i decu naše dece i tako unedogled, kaže Miloš Jovanović, lider Nove demokratske stranke Srbije. Za rođendanski broj “Blica”… »

Vesti dana »