Povezane vesti

Šok prizor na Karaburmi: Majmun se šetka na krovu kuće, prolaznici u neverici! U jednom trenutku zastao i uradio ovo (video)

Šok prizor na Karaburmi: Majmun se šetka na krovu kuće, prolaznici u neverici! U jednom trenutku zastao i uradio ovo (video)

Kurir 17.09.2023
Koliko god mislili da ništa ne može da nas iznenadi, ponekad naiđemo na nešto zbog čega potpuno zanemimo. Jedna takva situacija snimljena je u beogradskom naselju Karaburma. Naime, na Instagram stranici "moj_beo_grad_" objavljen je nesvakidašnji… »
Snimak ove životinje u Beogradu izazvao nevericu: Skakuće s krova na krov, niko ne zna odakle je pobegao

Snimak ove životinje u Beogradu izazvao nevericu: Skakuće s krova na krov, niko ne zna odakle je pobegao

Večernje novosti 17.09.2023
EGZOTIČNU životinju uhvatilo je oko kamere u beogradskom naselju Karaburma, ali za sada nikom nije jasno kako se tu našla. Foto: EPA Nesvakidašnja scena u Beogradu, na Karaburmi, dogodila se danas kada je oko kamere uhvatilo ni manje ni više nego… »
„Hajduk u Beogradu, majmun na Karaburmi“: Snimak životinje koja šeta po krovovima Beograda je sve što treba da vidite…

„Hajduk u Beogradu, majmun na Karaburmi“: Snimak životinje koja šeta po krovovima Beograda je sve što treba da vidite…

City magazine 17.09.2023
Na Instagram stranici moj_beograd_rezerva danas se pojavio snimak majmuna kako šeta po krovu zgrade. U opisu posta stoji „Karaburma, čim je uhvatimo vodimo je u grad 😂 Prešao 5 krovova za 4 sata, bez taga“. Komentari su odmah počeli da se… »
Majmun šeta krovovima Karaburme: Snimak ove životinje u Beogradu kao da je iz rubrike "verovali ili ne": Nadam se da će biti…

Majmun šeta krovovima Karaburme: Snimak ove životinje u Beogradu kao da je iz rubrike "verovali ili ne": Nadam se da će biti…

Blic 17.09.2023
Snimak majmuna koji šeta na krovu na Karaburmi izazvao je nevericu među građanima! Objava na kojoj se vidi kako majmun lagano šeta po krovu objavljen je na Instagram stranici "moj_beograd_rezerva", a odmah je usledio veliki broj komentara. "Odakle… »
Majmun na krovu na Karaburmi: Snimak životinje kruži mrežama i nikome nije jasno kako je dospela tu

Majmun na krovu na Karaburmi: Snimak životinje kruži mrežama i nikome nije jasno kako je dospela tu

Telegraf 17.09.2023
Pretpostavlja se da je u pitanju makaki majmun. Snimak majmuna koji šeta na krovu na Karaburmi izazvao je nevericu među građanima. Objava na kojoj se vidi kako majmun lagano šeta po krovu objavljen je na Instagram stranici "moj_beograd_rezerva", a… »

Vesti dana »