Povezane vesti

"Ovo je žalosno": Reperova bivša hitno reagovala nakon što je opet ušao u Zadrugu: "Ša mora da ode iz države, ne trebaju…

"Ovo je žalosno": Reperova bivša hitno reagovala nakon što je opet ušao u Zadrugu: "Ša mora da ode iz države, ne trebaju…

Blic 17.09.2023
Prošle noći reper Nenad Aleksić Ša ušao je u rijaliti ,,Elita", a tim povodom se oglasila njegova bivša devojka Jelena Batos. Ona je na Instagram profilu objavila duži tekst o Nenadu, gde je istakla da mu je potrebna pomoć. - Pošto mi poruke već… »
Meni je njega žao, hitno mu je potrebna pomoć: Potresno obraćanje bivše devojke Nenada Aleksića Ša

Meni je njega žao, hitno mu je potrebna pomoć: Potresno obraćanje bivše devojke Nenada Aleksića Ša

Alo 17.09.2023
Bivša reperova devojka uputila apel i istakla da se nalazi u nervnom rastrojstvu, te naglasila da mu je potrebna pomoć. Reper Nenad Aleksić Ša ušao je u rijaliti "Elita", a tim povodom se oglasila njegova bivša devojka Jelena Batos. Ona je na… »
"Meni je njega žao, nije za sprdnju" Oglasila se bivša devojka Nenada Aleksića Ša, i uputila apel: Hitno mu treba pomoć od…

"Meni je njega žao, nije za sprdnju" Oglasila se bivša devojka Nenada Aleksića Ša, i uputila apel: Hitno mu treba pomoć od…

Kurir 17.09.2023
Reper Nenad Aleksić Ša ušao je u rijaliti "Elita", a tim povodom se oglasila njegova bivša devojka Jelena Batos. Ona je na Instagram profilu objavila duži tekst o Nenadu, gde je istakla da mu je potrebna pomoć. - Pošto mi poruke već uleću kao… »

Vesti dana »