Povezane vesti

Đoković neće igrati na Masterstu u Šangaju: Nedostajaće mi moj NoleFam u Kini

Đoković neće igrati na Masterstu u Šangaju: Nedostajaće mi moj NoleFam u Kini

Radio 021 17.09.2023
Najbolji svetski teniser Novak Đoković saopštio je da neće igrati na Mastersu u Šangaju. Đoković je na svom Instagram nalogu napisao da se nada da će se u budućnosti vratiti u Kinu i igrati pred publikom. "Tokom godina, neka od najbolje podrške… »
Novak Đoković neće igrati na Mastersu u Šangaju

Novak Đoković neće igrati na Mastersu u Šangaju

Politika 17.09.2023
Najbolji svetski teniser Novak Đoković saopštio je danas da neće igrati na Mastersu u Šangaju. „Tokom godina, neka od najbolje podrške koju dobijam bilo gde u svetu je Kina. Šangaj je uvek bio jedan od mojih omiljenih turnira u sezoni… »
Đoković preskače masters u Šangaju

Đoković preskače masters u Šangaju

Sportski žurnal 17.09.2023
Najbolji teniser sveta saopštio da neće igrati na jednom od njegovih omiljenih turnira. Najbolji svetski teniser Novak Đoković saopštio je danas da neće igrati na mastersu u Šangaju. - Tokom godina, neka od najbolje podrške koju dobijam bilo gde u… »
Novak odustao od Šangaja

Novak odustao od Šangaja

Sportske.net 17.09.2023
Najbolji svetski teniser Novak Đoković saopštio je na svom Instagramu da neće igrati na mastersu u Šangaju. "Tokom godina, neka od najbolje podrške koju dobijam bilo gde u svetu je Kina. Šangaj je uvek bio jedan od mojih omiljenih turnira u sezoni… »
Đoković propušta azijsku turneju

Đoković propušta azijsku turneju

Danas 17.09.2023
Najbolji teniser sveta će propustiti azijsku turneju i turnire u Kini, potvrdio je na društvenim mrežama. „Tokom godina, najbolja podrška koje dobijam bilo gde u svetu je u Kini. Šangaj je uvek bio jedan od mojih omiljenih turnira u sezoni… »
Otkaz Novak Đoković neće igrati na Mastersu u Šangaju

Otkaz Novak Đoković neće igrati na Mastersu u Šangaju

Dnevnik 17.09.2023
Najbolji svetski teniser Novak Đoković saopštio je danas da neće igrati na Mastersu u Šangaju. „Tokom godina, neka od najbolje podrške koju dobijam bilo gde u svetu je Kina. Šangaj je uvek bio jedan od mojih omiljenih turnira u sezoni… »
Đoković ne igra u Kini: Nadam se da ću se vratiti

Đoković ne igra u Kini: Nadam se da ću se vratiti

Sport klub 17.09.2023
Novak Đoković potvrdio da neće učestvovati na turnirima u Kini. Najbolji teniser sveta će propustiti azijsku turneju i predstojeće turnire u Kini, što je potvrdio i na društvenim mrežama. „Tokom godina, jedna od najboljih podrški koje dobijam… »
Novak Đoković odustao: Nole rešio da ne igra na jakom turniru, ovako je obrazložio potez koji mnogi nisu očekivali

Novak Đoković odustao: Nole rešio da ne igra na jakom turniru, ovako je obrazložio potez koji mnogi nisu očekivali

Večernje novosti 17.09.2023
I kada ne igra, Novak Đoković privlači ogromnu pažnju. Profimedia Dok je trajeo Ju-Es open 2023, teniska javnost je bila obaveštena i o velikom povratku velikog turnira u Kini, kao i učesnicima na njemu. A danas, Nole je otišao i korak dalje… »

Vesti dana »