Povezane vesti

Narodni pokret za državu i dalje samo u najavi - koliko je izvesno njegovo skorije formiranje?

Narodni pokret za državu i dalje samo u najavi - koliko je izvesno njegovo skorije formiranje?

Euronews 18.09.2023
Pre godinu dana predsednik Srbije Aleksandar Vučić prvi put je najavio mogućnost formiranja Narodnog pokreta za državu. Osnivanje je u nekoliko navrata pomerano, a uprkos poslednjim najavama da bi Pokret mogao da započne sa radom u septembru, čini… »
Jovanović (Novi DSS) za BETU: Izbori da budu održani do kraja godine

Jovanović (Novi DSS) za BETU: Izbori da budu održani do kraja godine

Beta 18.09.2023
Predsednik Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) Miloš Jovanović ocenio je danas da vanredni parlamentarni i beogradski izbori treba da budu održani do kraja godine. {Related:190630} {Related:190618} Jovanović je u izjavi za agenciju Beta rekao… »
Lazović za BETU: Opozicija ne želi da licitira datumima, očekujemo odgovor i izbore do kraja godine

Lazović za BETU: Opozicija ne želi da licitira datumima, očekujemo odgovor i izbore do kraja godine

Beta 18.09.2023
Poslanik stranke Zeleno-levi front Radomir Lazović izjavio je danas da opozicija ne želi da ulazi u licitiranje sa datumom izbora, nakon najave predsednika Srbije Aleksandra Vučića da bi oni mogli da budu raspisani do kraja godine, a održani 4. marta… »
Stefan Jovanović: Neuobičajeno je da izbori budu održani u ponedeljak, a krajnje je neuobičajeno da Vučić odgovara na…

Stefan Jovanović: Neuobičajeno je da izbori budu održani u ponedeljak, a krajnje je neuobičajeno da Vučić odgovara na…

Danas 18.09.2023
Šef poslaničke grupe Narodne stranke Stefan Jovanović izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio na nepostojeći zahtev da izbori budu održani u ponedeljak, 4. marta 2024. godine, jer to kako je rekao, niko nije ni tražio… »
Aleksić: Ako Vučić ne raspiše izbore za decembar pozvaćemo u oktobru građane da izađu na ulicu

Aleksić: Ako Vučić ne raspiše izbore za decembar pozvaćemo u oktobru građane da izađu na ulicu

Danas 18.09.2023
Aleksandar Vučić novim predstavama zamajava građane sa pričama o pojeftinjenjima parizera, a Srbija je danas u Evropi treća zemlja po rastu cena, inflacija buja, imamo najskuplji dizel, a životni standard je katastrofa, ocenio je danas poslanik i… »
"Ako ne bude izbora u decembru, pozvaćemo narod na ulicu": Miroslav Aleksić: Vučić koristi igru reči, ključan problem su…

"Ako ne bude izbora u decembru, pozvaćemo narod na ulicu": Miroslav Aleksić: Vučić koristi igru reči, ključan problem su…

Blic 18.09.2023
Poslanik i lider Narodnog pokreta Srbije Miroslav Aleksić izjavio je da će, ukoliko Vučić "ne raspiše izbore za decembar, pozvati građane da u oktobru izađu na ulicu", ispred Skupštine i izbore se za zahteve". - Krajnje je vreme da napravimo… »
Iza vesti: Miroslav Aleksić

Iza vesti: Miroslav Aleksić

N1 Info 18.09.2023
Poslanik i lider Narodnog pokreta Srbije Miroslav Aleksić izjavio je u emisiji "Iza vesti" da će, ukoliko Vučić ne raspiše izbore za decembar, pozvati građane da "u oktobru izađu na ulicu, ispred Skupštine i izbore se za zahteve". Snimci intervjua… »
Aleksić: Vučić koristi igru reči oko izbora, zamajava „pojeftinjenjima“

Aleksić: Vučić koristi igru reči oko izbora, zamajava „pojeftinjenjima“

N1 Info 18.09.2023
Poslanik i lider Narodnog pokreta Srbije Miroslav Aleksić izjavio je u emisiji "Iza vesti" da će, ukoliko Vučić ne raspiše izbore za decembar, pozvati građane da "u oktobru izađu na ulicu, ispred Skupštine i izbore se za zahteve". "Krajnje je… »
Još jedno Vučićevo obraćanje: Prvo pojeftinjenje, onda izbori, a Vulin kao začin

Još jedno Vučićevo obraćanje: Prvo pojeftinjenje, onda izbori, a Vulin kao začin

Vreme 18.09.2023
Politika Predsednik Srbije najavio je pojeftinjenja još 16 proizvode, izbore za mart, rast prosečne plate... Sada i oni koji vode evidenciju o broju direktnih obraćanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića preko televizija sa nacionalnim… »
Srbija i politika: Opozicija traži vanredne izbore, Vučić odgovara: „Biće 4. marta ili malo ranije“

Srbija i politika: Opozicija traži vanredne izbore, Vučić odgovara: „Biće 4. marta ili malo ranije“

Danas 18.09.2023
Tekst je ažuriran 18. septembra 2023. Više od četiri meseca posle dva masovna ubistva na teritoriji Beograda, vlast je voljna da izađe u susret zahtevu dela opozicije da raspiše vanredne parlamentarne izbore. Aleksandar Vučić, predsednik Srbije… »
Vučić: Izbori marta 2024.

Vučić: Izbori marta 2024.

Bujanovačke 18.09.2023
Bujanovac, 18. septembar 2023.- Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da će parlamentarne izbore raspisati do kraja godine a da će oni biti održani 4. marta 2024. ili nedelju dana ranije. “Izbora će biti, ja sam spreman da izađem opoziciji u… »
Predsednik najavio kada će biti raspisani izbori

Predsednik najavio kada će biti raspisani izbori

Danas 18.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će izbori koje zahteva opozicija biti raspisani do 31. decembra za 4. mart 2024. ili nedelju dana ranije. „Ja sam spreman da u skladu sa onim što su oni napisali održimo izbore do marta“, rekao je… »
Vučić: "Spreman sam da održimo izbore u martu, tražili su da budu pred moj rođendan"

Vučić: "Spreman sam da održimo izbore u martu, tražili su da budu pred moj rođendan"

Blic 17.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gostujući na "RTV Pink" analizirao aktuelna pitanja u vezi sa vanrednim parlamentarnim izborima, situacijom na Kosmetu. - Narednih mesec dana je izuzetno važno, biće teških razgovora u UN, posle toga nam slede… »

Vesti dana »