Povezane vesti

''Znam Zahida, još ništa niste videli od njega!''

''Znam Zahida, još ništa niste videli od njega!''

Sportske.net 18.09.2023
Preneli smo već da je trener Novog Pazara Siniša Dobrašinovuić večeras gost ''Pregleda kola'' na TV Arena sport, a tokom tog gostovanja prpkomentarisao je i Partizanov novi preokret i pobedu, kao i gol Gajasa Zahida, velikog pojačanja crno-belih… »
Igor Duljaj posle novog velikog preokreta Partizana Uspeli da prevaziđu sve probleme

Igor Duljaj posle novog velikog preokreta Partizana Uspeli da prevaziđu sve probleme

Dnevnik 18.09.2023
Ponovo su na volšeban način fudbaleri Partizana izbegli neuspeh. Ne samo to, već su posle zaostatka od dva gola izvojevali potpuni preokret. Crno-beli su u dubokoj nadoknadi savladali Radnik iz Surdulice sa 3:2, golom Bibrasa Natha u 97. minutu iz… »
Natho o tome zašto nije šutnuo prvi penal: "Kod drugog sam rešio da ja šutiram"

Natho o tome zašto nije šutnuo prvi penal: "Kod drugog sam rešio da ja šutiram"

Sportske.net 18.09.2023
Bibars Natho je igrač u kojeg morate imati poverenja. Kreativac crno-belih Bibars Natho je postigao pobedonosni gol za Partizan protiv Radnika iz Surdulice. Posle penala o kom će mnogo biti reči u sudijskim analizama, ekipa Igora Duljaja je stigla do… »
Gajas Zahid: Greške ne smeju da se ponavljaju

Gajas Zahid: Greške ne smeju da se ponavljaju

Politika 18.09.2023
Fudbaler Partizana Gajas Zahid izjavio je danas da je zadovoljan pobedom protiv Radnika, ali je dodao da „crno-beli” ne smeju da ponavljaju greške u narednim utakmicama. Partizan je sinoć posle preokreta pobedio Radnik 3:2 u meču sedmog kola… »
Zahid: Neće mi biti prvi derbi

Zahid: Neće mi biti prvi derbi

Sportski žurnal 18.09.2023
Norvežanin je istakao da je slične mečeve igrao u Grčkoj i na Kipru. Gajas Zahid izjavio je da je zadovoljan pobedom protiv Radnika, ali je dodao da crno-beli ne smeju da ponavljaju greške u narednim utakmicama. Partizan je sinoć posle preokreta… »
Zahidu dosta "srčanih udara": "Nije dobro, moramo nešto da učinimo"

Zahidu dosta "srčanih udara": "Nije dobro, moramo nešto da učinimo"

Sportske.net 18.09.2023
Fudbaler Partizana Gajas Zahid izjavio je da će njegova ekipa ubuduće morati mnogo bolje da ulazi u utakmice i da ispravi greške koje je pravila na prethodna dva superligaška meča. Partizan je juče na svom terenu posle preokreta pobedio Radnik iz… »
"Dosta je srčanih udara": Zahid presrećan zbog prvenca, ali...

"Dosta je srčanih udara": Zahid presrećan zbog prvenca, ali...

Večernje novosti 18.09.2023
Fudbaler Partizana Gajas Zahid izjavio je danas da će njegova ekipa ubuduće morati mnogo bolje da ulazi u utakmice i da ispravi greške koje je pravila na prethodna dva superligaška meča. FOTO: M. Vukadinović Partizan je juče na svom terenu posle… »
Gajas Zahid odlučan Greške ne smeju da se ponavljaju

Gajas Zahid odlučan Greške ne smeju da se ponavljaju

Dnevnik 18.09.2023
BEOGRAD: Fudbaler Partizana Gajas Zahid izjavio je danas da je zadovoljan pobedom protiv Radnika, ali je dodao da "crno-beli" ne smeju da ponavljaju greške u narednim utakmicama. Partizan je sinoć posle preokreta pobedio Radnik 3:2 u meču sedmog kola… »
Sudija nam kaže nije faul, a onda ga pozovu! Oglasio se Natho: Kao da hoćemo da ubijemo naše navijače...

Sudija nam kaže nije faul, a onda ga pozovu! Oglasio se Natho: Kao da hoćemo da ubijemo naše navijače...

Mondo 18.09.2023
Bibars Natho, najbolji fudbaler crno-belih i strelac gola za preokret protiv Radnika, govorio je o poništenom igraču Partizana u prvom poluvremenu. Bibars Natho, najbolji fudbaler crno-belih i strelac gola za preokret protiv Radnika, govorio je o… »
Protivnik isti, teren isti i preokret isti kao u utakmici Partizanovog najmlađeg gola ikada

Protivnik isti, teren isti i preokret isti kao u utakmici Partizanovog najmlađeg gola ikada

Danas 18.09.2023
Imao je Partizan u svojoj fudbalskoj istoriji pobede i u utakmicama u kojima je njegov protivnik stekao tri gola prednosti, ali nikada do juče crno-beli nisu postigli potpuni preokret dvaput u jednoj sezoni i to na uzastopnim mečevima. I u pretprošlom… »
"Hvala, prijatno!" Igor Duljaj iznenadio novinarku TV Arena sport posle triler meča Partizan - Radnik (video)

"Hvala, prijatno!" Igor Duljaj iznenadio novinarku TV Arena sport posle triler meča Partizan - Radnik (video)

Večernje novosti 17.09.2023
Partizan i Radnik su odigrali buran meč 7. kola Superlige Srbije, a Igor Duljaj, trener crno-belih, na sebi svojstven način je prokomentarisao novi podvig ekipe koju predvodi. FOTO: M. Vukadinović Podsetimo, kao u prošlom kolu protiv IMT-a, Partizan… »

Vesti dana »