Povezane vesti

Petar Petković: Kurti je jedini krivac za neuspeh pregovora, to je potvrdio i Borelj

Petar Petković: Kurti je jedini krivac za neuspeh pregovora, to je potvrdio i Borelj

Kurir 18.09.2023
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas na konferenciji za medije da je premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti danas izneo niz neistina na račun Srbije. Po Petkovićevim rečima, Kurti to radi da bi… »
Petković: Kurti ne želi nikakav dijalog, obaveza Prištine je formiranje ZSO

Petković: Kurti ne želi nikakav dijalog, obaveza Prištine je formiranje ZSO

Telegraf 18.09.2023
Direktor kancelarije za KiM se obraća javnosti. Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju, Petar Petković, obraća se danas javnosti povodom skorašnjih događaja u južnoj pokrajni Srbije. - Od kako su završeni razgovori u Briselu Aljbin Kurti se… »
Neuspeh dijaloga o KiM – Beograd ponovo ukazuje na ponašanje Prištine, Kurtijevi potezi pod lupom uoči sednice GS UN

Neuspeh dijaloga o KiM – Beograd ponovo ukazuje na ponašanje Prištine, Kurtijevi potezi pod lupom uoči sednice GS UN

RTS 18.09.2023
Aljbin Kurti optužuje Miroslava Lajčaka da je u koordinaciji sa Beogradom. Sa druge strane, Beograd ponavlja da je Priština protiv pregovora i protiv srpskog naroda. Počinje zasedanje Generalne skupštine, na kojem je predsednik Vučić. Planirani su… »
Petković: Kurti sam sebe isterao na čistac – da svi vide da on ne želi pregovore

Petković: Kurti sam sebe isterao na čistac – da svi vide da on ne želi pregovore

RTS 18.09.2023
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković izjavio je da je premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti, time što je rekao da ne želi ni da počne sa izradom statuta za ZSO, sam sebe isterao na čistac, da svi vide da je on taj koji ne… »
Petković: Kurti sve zavitlava, umesto deeskalacije vidimo novo zaoštravanje

Petković: Kurti sve zavitlava, umesto deeskalacije vidimo novo zaoštravanje

N1 Info 18.09.2023
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je da, umesto da ide u pravcu deeskalacije, kosovski premijer Aljbin Kurti ide na novo zaoštravanje na terenu i ne želi nikakav dogovor. Petković je istakao da Kurti nastavlja da preti… »
Petković: Kurti sam sebe isterao na čistac, da svi vide da on ne želi pregovore

Petković: Kurti sam sebe isterao na čistac, da svi vide da on ne želi pregovore

Euronews 18.09.2023
Direktor kancelarije za KiM Petar Petković izjavio je danas da je premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti, time što je rekao da ne želi ni da počne sa izradom statuta za ZSO, sam sebe isterao na čistac, da svi vide da je on taj… »
Petković optužio Kurtija da ne želi pregovore

Petković optužio Kurtija da ne želi pregovore

Slobodna Evropa 18.09.2023
Direktor kancelarije za Kosovo u Vladi Srbije Petar Petković optužio je premijera Kosova Albina (Aljbin) Kurtija da "ne želi nikakve pregovore, dijalog i kompromis". Petković je na konferenciji za novinare 18. septembra naveo da je Kurti izjavom "da… »
Petar Petković: Kurti sam sebe isterao na čistac, da svi vide da on ne želi pregovore

Petar Petković: Kurti sam sebe isterao na čistac, da svi vide da on ne želi pregovore

Dnevnik 18.09.2023
BEOGRAD: Direktor kancelarije za KiM Petar Petković izjavio je danas da je premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti, time što je rekao da ne želi ni da počne sa izradom statuta za ZSO, sam sebe isterao na čistac, da svi vide da je… »
Petković: Kurti sam sebe isterao na čistac - da svi vide da ne želi pregovore

Petković: Kurti sam sebe isterao na čistac - da svi vide da ne želi pregovore

Insajder 18.09.2023
Direktor kancelarije za KiM Petar Petković izjavio je da je premijer Kosova Aljbin Kurti, time što je rekao da ne želi ni da počne sa izradom statuta za ZSO, sam sebe isterao na čistac, da svi vide da je on taj koji ne želi nikakve pregovore… »
Petković se obratio javnosti "Srbi Kurtija ne žele ni da vide, a kamoli da s njim piju kafu"

Petković se obratio javnosti "Srbi Kurtija ne žele ni da vide, a kamoli da s njim piju kafu"

Alo 18.09.2023
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković obratio se medijima o situaciji u južnoj srpskoj pokrajini i poslednjim pregovorima koji su održani u Briselu. Jutros su premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti, i Besnim… »
Raskrinkan prištinski pinokio Kurti laže da prikrije osudu EU

Raskrinkan prištinski pinokio Kurti laže da prikrije osudu EU

Alo 18.09.2023
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas na konferenciji za medije da je Aljbin Kurti danas izneo niz neistina na račun Srbije. Po Petkovićevim rečima, Kurti to radi da bi prikrio da je isključivi krivac za neuspeh… »
Petković: Kurti sam sebe isterao na čistac, da svi vide da on ne želi pregovore

Petković: Kurti sam sebe isterao na čistac, da svi vide da on ne želi pregovore

RTV 18.09.2023
BEOGRAD - Direktor kancelarije za KiM Petar Petković izjavio je danas da je premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti, time što je rekao da ne želi ni da počne sa izradom statuta za ZSO, sam sebe isterao na čistac, da svi vide da je… »

Vesti dana »