Povezane vesti
Italija uvodi oštrije mere za migrante
Politika 18.09.2023
RIM – Italijanska vlada sastala se danas kako bi usvojili nove mere posle naglog i masovnog priliva migranata na ostrvo Lampeduzu gde ih je više od lokalnog stanovništva. Premijerka Đorđa Meloni je izjavila da će fokus mera biti na migrantima koji ne… »
Haos u Italiji: Uvode oštrije mere za migrante
Pravda 18.09.2023
Italijanska vlada sastala se danas kako bi usvojili nove mere posle naglog i masovnog priliva migranata na ostrvo Lampeduzu gde ih je više od lokalnog stanovništva. Premijerka Đorđa Meloni je izjavila da će fokus mera biti na migrantima koji ne… »
Meloni optužila Borelja da radi protiv postizanja rešenja za zaustavljanje dolaska migranata u Evropu
Euronews 18.09.2023
Italijanska premijerka Đorđa Meloni optužila je danas na sednici vlade visokog predstavnika EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozepa Borelja i partije levice u Italiji i ostatku Evrope da rade protiv postizanja rešenja da se zaustavi dolazak velikog… »
Vesti dana »
Mirno jutro, ali promena je na Pragu Ne verujte današnjem suncu večeras počinje pad temperature
Dnevnik pre 1 satjoš 12 povezanih
Dve osobe teško povređene u dve saobraćajne nesreće tokom noći u Beogradu
N1 Info pre 1 satjoš 9 povezanih
Objava američkog predsednika koja se dugo čekala! Tramp potpisao zakon koji su usvojili kongresmeni i senatori, objaviće epstajnove dosijee (foto)
Kurir pre 57 minutajoš 12 povezanih
Ponoš: Firma iz Emirata može da kupi NIS, samo je pitanje čijim parama - svojim ili našim
N1 Info pre 36 minutajoš 6 povezanih




