Povezane vesti

Trifunović izneo svoju stranu događaja u Splitu: Javnost nema pojma šta se desilo

Trifunović izneo svoju stranu događaja u Splitu: Javnost nema pojma šta se desilo

Novi magazin 19.09.2023
Glumac Sergej Trifunović gostovao je u emisiji Zavidavanje koju na YouTube kanalu VIDA uređuje i vodi novinar Ladislav Tomičić kom je ispričao svoju stranu događaja u Splitu početkom septembra, kad je završio u policijskoj stanici jer je psa na… »
Sergej Trifunović izneo svoju stranu događaja u Splitu: Javnost nema pojma šta se desilo

Sergej Trifunović izneo svoju stranu događaja u Splitu: Javnost nema pojma šta se desilo

N1 Info 19.09.2023
Glumac Sergej Trifunović gostovao je u emisiji Zavidavanje koju na YouTube kanalu VIDA uređuje i vodi novinar Ladislav Tomičić kom je ispričao svoju stranu događaja u Splitu početkom septembra, kad je završio u policijskoj stanici jer je psa na… »
"Prišao mi je jedan tip, očito homoseksualac..." Sergej Trifunović ispričao šta se desilo na plaži u Splitu kada je…

"Prišao mi je jedan tip, očito homoseksualac..." Sergej Trifunović ispričao šta se desilo na plaži u Splitu kada je…

Blic 19.09.2023
Glumac Sergej Trifunović nedavno je uhapšen u Splitu, nakon što su se građani žalili na način na koji šeta psa. Kako su naveli hrvatski mediji, Trifunović je po dolasku policije navodno počeo da vređa i omalovažava službenike, zbog čega je… »
Sergej Trifunović ispričao šta se desilo na plaži u Splitu kada je završio u policiji i sa zabranom ulaska u EU

Sergej Trifunović ispričao šta se desilo na plaži u Splitu kada je završio u policiji i sa zabranom ulaska u EU

Nova 19.09.2023
Glumac Sergej Trifunović gostovao je u emisiji "Zavidavanje" koju vodi hrvatski voditelj Lado Tomičić i ispričao svoju stranu priče, odnosno svoje viđenje događaja u Splitu, kada je završio u policiji jer je šetao psa na plaži na Obojenoj bez… »
Prišao mi je tip u roze šortsu... Trifunović otkrio šta se desilo u policiji u Splitu - "Naje*** bih da sam bio sam"

Prišao mi je tip u roze šortsu... Trifunović otkrio šta se desilo u policiji u Splitu - "Naje*** bih da sam bio sam"

Mondo 19.09.2023
Glumac Sergej Trifunović ispričao je sve detalje privođenja u Hrvatskoj. Glumac Sergej Trifunović ispričao je sve detalje privođenja u Hrvatskoj. Sergej Trifunović nedavno je završio u policiji u Splitu jer je psa na plaži na Obojenoj vodio bez… »
Sergej Trifunović ispričao svoju stranu priče: Ne bi mi bilo dobro u stomaku da ponovo dođem u Split

Sergej Trifunović ispričao svoju stranu priče: Ne bi mi bilo dobro u stomaku da ponovo dođem u Split

Danas 19.09.2023
Glumac Sergej Trifunović gostovao je u emisiji Zavidavanje kod Lada Tomičića i ispričao svoju verziju onoga što se desilo u Splitu. Da podsetimo, Sergej Trifunović je tada završio u policiji zato što je svog psa Mileta šetao po plaži bez povoca… »

Vesti dana »