Povezane vesti

Stavila mu jastuk preko glave, pa presudila jednim hicem: Ljiljana hladnokrvno priznala zločin - detalji saslušanja

Stavila mu jastuk preko glave, pa presudila jednim hicem: Ljiljana hladnokrvno priznala zločin - detalji saslušanja

Mondo 19.09.2023
Ljiljana A., iz okoline Požarevca, na saslušanju je priznala da je ubila muža, Stevu A., a potom njegovo telo raskomadala. Ljiljana A., iz okoline Požarevca, na saslušanju je priznala da je ubila muža, Stevu A., a potom njegovo telo raskomadala… »
"Da, ja sam ga ubila"! Hladnokrvno priznanje šokiralo meštane kod Požarevca: Žena raskomadala muža, pa ga bacila u šumu

"Da, ja sam ga ubila"! Hladnokrvno priznanje šokiralo meštane kod Požarevca: Žena raskomadala muža, pa ga bacila u šumu

Mondo 19.09.2023
Žena koja je ubila muža kod Požarevca priznala zločin. Žena koja je ubila muža kod Požarevca priznala zločin. Lj. J. i njena ćerku A. A. uhapšene su u petak zbog sumnje da je Lj. na spavanju ubila svog bivšeg muža S. A. (56), posle čega su… »
"Da, ja sam ga ubila": Hladnokrvno priznanje Ljiljane koja je raskomadala bivšeg muža i bacila ga u šumu! Svi ostali…

"Da, ja sam ga ubila": Hladnokrvno priznanje Ljiljane koja je raskomadala bivšeg muža i bacila ga u šumu! Svi ostali…

Kurir 19.09.2023
Ljiljana J. i njena ćerku A. A. uhapšene su u petak zbog sumnje da je Ljiljana na spavanju ubila svog bivšeg muža Stevana Andrejića (56), posle čega su joj njehova deca pomogla da raskomada telo i odnese ga u šumu. Stravičan zločin dogodio se u… »

Vesti dana »