Povezane vesti
Gde su najjeftiniji stanovi u Srbiji?
Kamatica 19.09.2023
Najjeftini stanovi u Srbiji grade se u opštini Bujanovac, u ovom mestu na jugu Srbijekvadrat košta oko 450 evra, pokazuju najnoviji podaci Republičkog zavoda za statistiku.Ova opština sa većinskim albanskim stanovništvom jedna je od najsiromašnijih u… »
Ovo mesto ima najjeftinije stanove u Srbiji: Kvadrat košta oko 450 evra, a prosečna plata je sramotnih 515 evra
Nova 19.09.2023
Najjeftini stanovi u Srbiji grade se u opštini Bujanovac, u ovom mestu na jugu Srbije kvadrat košta oko 450 evra, pokazuju najnoviji podaci Republičkog zavoda za statistiku. Ova opština sa većinskim albanskim stanovništvom jedna je od najsiromašnijih u… »
Stan od 105 kvadrata za 50.000€ u Srbiji! Ovde svi pohrlili da kupe nekretninu, puno se gradi - pazare čak i Albanci!
Mondo 19.09.2023
Prema popisu iz 2022. godine u Bujanovcu živi 41.068 stanovnika, a od toga je 25.465 Albanaca (62,00%). Prema popisu iz 2022. godine u Bujanovcu živi 41.068 stanovnika, a od toga je 25.465 Albanaca (62,00%). Najjeftini stanovi u Srbiji grade se u opštini… »
Vesti dana »

Izglasana ostavka Viškovića; lažna dojava o bombi pre početka sednice Skupštine RS
RTS pre 14 minutajoš 30 povezanih

Nestabilno vreme u Srbiji sa lokalnim nepogodama i najavom stabilizacije sutra
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 48 povezanih

Vučić: Pozivam predstavnike "studentsko-blokaderskog" pokreta na debatu pred svim kamerama
NIN pre 34 minutajoš 23 povezane

Peđa Mitrović pisao Nenadu Stefanoviću: "Politički motivisano neravnopravno postupanje"
N1 Info pre 2 satajoš 6 povezanih

Kalas: Najbolja garancija bezbednosti za Ukrajinu je njena jaka vojska
Politika pre 2 satajoš 29 povezanih