Povezane vesti

Prijava protiv Veljka Odalovića za navodnu odgovornost za ratne zločine na KiM

Prijava protiv Veljka Odalovića za navodnu odgovornost za ratne zločine na KiM

Politika 19.09.2023
Predsednica udruženja „Zov majki” u Đakovici Nesrete Kumnova saopštila je da je Specijalnom tužilaštvu u Prištini podnela krivičnu prijavu protiv Veljka Odalovića, jer je navodno, komandno odgovoran za ratne zločine na Kosmetu. Nesrete… »
Odalović: Krivičnom prijavom protiv mene Kurti blokira proces traženja nestalih

Odalović: Krivičnom prijavom protiv mene Kurti blokira proces traženja nestalih

Blic 19.09.2023
Predsednik Komisije za nestala lica Vlade Srbije Veljko Odalović kaže da ga ne iznenađuje krivična prijava koja je podneta protiv njega za navodne ratne zločine, ukazujući na to da je očekivao da će kosovski premijer Aljbin Kurti tražiti način… »
Odazvaće se svakom sudskom pozivu: Odalović: Očekivao sam da Kurti na ovaj način blokira proces traženja nestalih!

Odazvaće se svakom sudskom pozivu: Odalović: Očekivao sam da Kurti na ovaj način blokira proces traženja nestalih!

Kurir 19.09.2023
Predsednik Komisije za nestala lica Vlade Srbije Veljko Odalović kaže da ga ne iznenađuje krivična prijava koja je podneta protiv njega za navodne ratne zločine, ukazujući na to da je očekivao da će kosovski premijer Aljbin Kurti tražiti način… »
Prijava protiv Veljka Odalovića za navodnu odgovornost za ratne zločine na KiM

Prijava protiv Veljka Odalovića za navodnu odgovornost za ratne zločine na KiM

Danas 18.09.2023
Predsednica udruženja „Zov majki“ u Đakovici Nesrete Kumnova saopštila je da je Specijalnom tužilaštvu u Prištini podnela krivičnu prijavu protiv Veljka Odalovića, jer je navodno, komandno odgovoran za ratne zločine na Kosovu. Kako prenosi… »

Vesti dana »